Çoğu bitti azı kaldı

Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi içerisinde bulunan Sukay Tesisleri’nde bir süredir devam eden temizlik çalışmaları tamamlandı. Sukay Tesisleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin yoğun çalışmaları sonunda, Motokros etkinlikleri ile birleştirilen açılış aşamasına geldi.

Çoğu bitti azı kaldı
Çoğu bitti azı kaldı Admin
Bu içerik 1107 kez okundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Nurullah Pervaneli, göreve geldikten sonra yaptığı açıklamalarda Kocatepe Spor Kompleksi’nin içerisinde bulunan ve kapalı olan tüm tesislerin en kısa sürede açılacağını ifade etmişti. Daha önce kapalı olan yüzme havuzunun geçtiğimiz ay hizmete girmesinden sonra Sukay Tesisleri’nde yapılan çalışmalar da takdir topladı. Yaklaşık 50 kişilik kalabalık bir ekip tarafından süpürme ve yosun artıklarının temizlenme işlemleri büyük bir titizlikle sürdürüldü. Temizlik çalışmalarının ardından yırtık tespit ve yama tamiratı için Bursa’dan gelen uzman ekipler, Sukay Tesisleri’ndeki diğer eksikleri tamamladıktan sonra yaklaşık 20 bin metrekarelik alanı kaplayan tesislere su verilmeye başlandı.

Milli sporcular yetişecek

Gençlik ve Spor İl Müdürü Nurullah Pervaneli, önümüzdeki günlerde ilimizde yapılacak olan Dünya Motokros Şampiyonası için yurt dışından ve il dışından çok sayıda sporseverin Afyonkarahisar’a geleceğini belirterek, “Sukay Tesisleri’nde kalabalık bir ekiple başlatılan temizleme çalışmaları tamamlandı ve havuza su verilmeye başlandı. Sukay Tesisleri’ndeki bakım ve temizlik çalışmalarından sonra tesisler güzel bir görünüm kazandı. İnşallah önümüzdeki günlerde Sukay sporu ile ilgili çalışmaları da başlatacağız ve burada milli sporcular yetiştireceğiz” dedi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı