SÖZ VERMEDİK

Ertuğrulgazi ve Battalgazi mahallelerinde oturmakta olan vatandaşların doğalgaz talepleri ODAK’ta ‘Doğalgaz İstiyoruz’ haberiyle yayınlanmıştı. AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdnuseven, “Seçim öncesinde vatandaşlara doğalgaz sözü vermedik. Takipçisi olacağımızı söyledik”

SÖZ VERMEDİK
SÖZ VERMEDİK Admin
Bu içerik 2427 kez okundu.

Afyonkarahisar’da   önünden  Ankara-İzmir çevre yolu geçen Ertuğrul gazi ve Battalgazi mahallelerinde  oturmakta olan  vatandaşların 2014 yılından beri doğalgaz talepleri AKSA Doğalgaz şirketi tarafından karşılanmıyor.  İki mahallede oturan vatandaşlar  geçtiğimiz günlerde   muhtarları ile birlikte ortak basın açıklaması yaparak belediye başkanlığı seçimini öncesindesiyasilerin kendilerine vermiş oldukları Doğalgaz sözününün yerine  getirilmesini   istemişlerdi.

TAKİP EDİYORUZ

Konuyla ilgili olarak ODAK’a açıklamada bulunan AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven , “Yerel seçimler öncesinde parti olarak mahallelere yaptığımız ziyaretlerde  vatandaşlarımıza, “Oyunuzu bize verin, doğalgazı getireceğiz” tahahüdünde bulunmadık. Ne il başkanımız, ne belediye başkanımızın mahallede yaşayan  vatandaşlarımıza verilmiş  sözleri bulunmamaktadır. Sadece Doğalgızın  evlerinize ulaştırılması için ilgili şirkete  girişimlerde bulunacağımızı ifade ettikSeçim sonrası göreve gelen Belediye Başkanımızda mahallenin sorunlarını yakından takip ediyor”

YATIRIM PROĞRAMINDA

Afyonkarahisar ilinde doğalgaz dağıtım işinin özel bir şirket tarafından yapıldığını belirten AK parti milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “ODAK’ta yayınlanan haber sonrasında şirketin yetkilileri ile görüştüm. Şu anda Erkmen, Çavuşbaş mahallesinin bir bölümü ile Emirdağ ilçesinde alt yapı yatırımlarının devam ettiğini,  2021 yılına kadar Afyonkarahisar’ın her bölgesine  doğalgazı ulaştıracaklarını talepte bulunan iki mahalleninde yatırım proğramında yer aldığı ifade ettiler. AK parti iktidarı olarak Afyonumuzun her bölgesinin doğalgaza kavuşmasını canı gönülden istiyoruz” dedi.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok