Yeni CHP anlatıldı

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun 81 il başkanlarıyla Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde bir araya geldi. Parti örgütüne yönelik değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, anayasa değişikliği teklifi de ele alındı. CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan’da toplantıya katıldı.

Yeni CHP anlatıldı
Yeni CHP anlatıldı Admin
Bu içerik 1609 kez okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde bir  otelde düzenlenen CHP İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. 81 ilden gelen CHP'li İl Başkanlarına hitap eden Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ilk kez İl Başkanları ile bir araya geldiğini ifade etti.

VERİMLİ GEÇTİ

 CHP İl Başkanları toplantısına katılan CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan toplantıyı ODAK’a değerlendirdi. Ercan , “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yapılan toplantıya tüm illerin il başkanları katıldılar. Genel başkanımız bizlere hitap etti. Bizlerden istemiş olduğu talepleri aktardı. Basına kapalı bölümde genel merkez yöneticileri ile bizler  arasında görüş alışverişinde bulunuldu. Bizler taleplerimizi ve önerilerimizi aktardık. Onlarda bizlerden olan taleplerini aktardılar. Önümüzdeki günlerde CHP’nin yükselişi giderek artacaktır”

ÇALIŞTAY YAPILDI

İl başkanları toplantısına Genel merkezin çok hazırlıklı geldiğihi ifade eden Ercan, “Yerel seçimde belediyelerde kazanılan zafer sonrasında izlenecek yeni yol haritası bizlerle paylaşıldı. Ak partideki çöküşün devam ettiği belirtildi. Eğitim, ekonomi çok berbat. Vatandaşlar AK partili belediyelerden artık bıkmışlar. CHP ‘nin  Yereldeki başarısı  devam edecek. Oy alamadığımız yerlere ulaşarak yeni CHP’yi anlatacağız. Bu arada millet iktifakı devam edecek. Saadet ve İYİ parti ile olan ilişkilerimiz sürecek. Kongrelerimiz zamanında yapılacak. Tek aday konusunda uzlaşı sağlanacak” dedi

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok