Bunların dertleri ağaç değil

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ilçe ziyaretlerine çıktı. Sezen ve Yurdunuseven’in gündeminde Kaz Dağları’nda yapılan eylemler vardı. Sezen “Bunlar terör örgütünün yaktığı ormanları niye konuşmuyorlar” diye sorarken, Yurdunuseven de “Kaz Dağları’nda maksat ağaç değil, devletin gelişmesini engellemek” ifadelerine yer verdi.

Bunların dertleri ağaç değil
Bunların dertleri ağaç değil Admin
Bu içerik 1897 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Sandıklı, Hocalar ve Kızılören ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. İlçe başkanlıkları, belediye ve esnaf ziyareti yapan Sezen ile Yurdunuseven gündemi değerlendirdi. İlk konuşmayı AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen yaptı. Sezen konuşmasında, “Birileri yemeden içmeden Kaz Dağlarını mesken tuttu. Orada Çanakkale'nin CHP'li meclis üyesi ‘Gezide başardık yine başaracağız’ diyor.Yani dertlerinin ağaç olmadığı itiraf ediyorlar.Gezi olaylarından ülke ekonomisine büyük zarar vermişlerdi. Yine ülkemizi zarara uğratma peşindeler.Sadece bu yıl Muğla'da iki orman yakan PKK terör örgütünün sözcüsü HDP, Kaz Dağları'nda arzı endam edip, maden açılmasını protesto ediyor. İlginç değil mi?” dedi.

2 yıldır aklınız nerede

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise, “Son günlerde bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Önce Artvin’de Yusufiye barajı ile ilgili olarak başladılar, daha sonra Karadeniz çevre yolu ile devam etile ağaç kestirmeyeceğiz diye şimdi de Kaz Dağları’nı dillerine doladılar. Kendilerini çevreci olarak gösteren o insanlar söze gösteri yapıyorlar ama ellerinde ki pet şişeleri yerlere atıyorlar. Bu nasıl bir çevrecilik yani anlıyoruz ki burada maksat çevre değil, ağaç değil, aradan 2 sene geçmiş 13 bin 500 ağaç kesilmiş tabi ki bakanlığın bilgisi dâhilinde bunun yerine de bu şirket 14 bin tane ağaç dikmiş ve bu yapılalı 2 yıl olmuş.  2 yıldır aklın neredeydi ama bir yerde ateş yakmaya çalışıyorlar, kıvılcım ateş almazsa başka yerden bunu denemeye devam ediyorlar.  Demek ki maksatları ağaç da değil” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı