Devletimiz güçlü ve tecrübeli

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Sandıklı, Hocalar ve Kızılören ilçelerinde vatandaşlarla biraraya geldi. İl Başkanı Sezen Kazdağları ile ilgili yapılan eleştirilere cevaps verdi

Devletimiz güçlü ve tecrübeli
Devletimiz güçlü ve tecrübeli Admin
Bu içerik 1627 kez okundu.

İlçe ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili İbrahim Yurdunuseven halkın derdini dinliyor. Kazdağları ile ilgili yapılan eleştirilere cevap veren İl Başkanı Sezen, ““Değerli kardeşlerim bunlar beş yıldızlı devlet hastanesini yaptığımızdaburun kıvırır beğenmezler. Hatırlayın, biz Marmaray’ı yaptığımızda ‘balıklar etkileniyor’dediler. Dünyanın en büyük havalimanlarından birini yaptığımızda ‘Kuşların göç yolu üzerinde’dediler. Köprü yaptığımızda ‘Oradan zenginler geçecek, ağaçlar kesiliyor’ediler. Ülkemizin madenlerini çıkarmak istediğimizde hayatlarında fidan dikmemiş bir kesim harekete geçip ‘Kime para yediriyorsun’der. Dünyayı karşımıza alıp Akdeniz'de doğal gaz arıyoruz, dünya yetmezmiş gibi bir de bunlar çıkıp ‘Batı'da dost ülke bırakmadılar’derler. Sudan'da arazi kiralar, ucuz tarım yaptırıp ürün satarız, ‘orayı da batıracaklar, buraya sığmadılar’ derler. Tank yaparız, ‘motoru yerli değil’ derler, silah yaparız‘insanları öldürmek için yapıyor’ derler. Uydu yapar, uzaya göndeririz, ‘Türkiye’den gönderemediler, Çin'e gittiler’ derler. Nükleer santral yaparız, ‘Çevre kirlenecek’ derler. Ülkemde yapılan sihaları, daha ucuza alır, yüzlerce Mehmetçiğin şehit olmasının önüne geçeriz ‘Damadı zengin ediyor’ derler. Halkımıza hangi hizmeti sunsak, çevre üzerinden bir karşılık bulup tepki gösterirler. Bu halk buna layik değil diyemezler. Ama hiçbir zaman kendi katlettikleri ormanların içine yaptıkları villalardan söz etmezler” ifadelerine yer verdi.

Asla fırsat vermeyeceğiz

Sezen konuşmasında, geçtiğimiz günlerde PKK terör örgütünün yaktığı ormanlardan de söz ederek şöyle konuştu; “Malum kesim doğaya ve çevreye bu kadar duyarlıysa, neden PKK terör örgütünün yaktığı ormanları konuşmuyor? Onların katlettiği ve bile bile yaktığı ormanlar orman değil mi? Çıkın konuşun ve tepkinizi gösterin. Buna cesaret edemezler. Terör örgütü çıkıp açıklama yaptığında niye sesiniz çıkmıyor? Akıllarınca bu mesele üzerinden, Türkiye'nin dört bir yanına yayılacak yeni bir gezi ayaklanması tertipliyorlar. Bunun da bir sebebi var. Birincisi Akdeniz’de dünyayı karşımıza alıp sondaja başladık. Pençe harekatı ile terör örgütünün sözde devletleşmesinin önüne geçtik. Merkez bankası ilk defa yıllar sonra ciddi bir faiz indirimine gitti. Hemen ardından bakıyoruz finansörünün kim olduğu belli olan bir kesim Kaz dağlarını dert ediyor. Ancak devletimiz güçlü ve bir o kadar da tecrübelidir. İkinci gezi hadisesine asla fırsat vermeyecektir.”

Kardeşliğimizi artıracağız

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunusevende, millet olarak kardeşliğimizi artırmamız gereken bir zaman içerisinde olduklarını belirtti. Her zaman tüm vatandaşlarımızın emrine amade olduklarını ifade eden Yurdunuseven, “Sandıklı bizim gölümüzün bir yerinde, Dinar, Bolvadin gibi 18 tane ilçemiz gönlümüzde her zaman sizlerle beraberiz. Tüm Afyonkarahisar’a hizmet etmek için gayret içerisindeyiz” diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı