Hastanenin devri yapıldı mı?

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ODAK’a yaptığı ziyarette açılışı 16 Ocak 2012 yılında yapılan Devlet Hastanesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Köksal, Hastanenin henüz kesin kabülünün yapılmadığı iddiasında bulundu.

 Hastanenin devri yapıldı mı?
 Hastanenin devri yapıldı mı? Admin
Bu içerik 2035 kez okundu.

AK Parti iktidarının sağlık alanında ilimize ve ülkemize kazandırdığı hastanelerinin büyük bir bölümünün sorunlar yumağı  altında hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen CHP Afyonkarahisar Milletvekili  Burcu Köksal, “2012 yılında hizmet vermeye başlayan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi  arada geçen 7,5 yıla rağmen henüz TOKİ tarafından Sağlık Bakanlığına devir edilememiştir. Duyumlarımıza göre TOKİ hastaneyi yapan inşaat firması ile mahkemeliktir.  Açılan dava sürmektedir. Bu nedenle hastanenin Sağlık Bakanlığına devri  yapılamamıştır”

Bulut hastaneyi incelemişti

Milletvekili Köksal, “Geçtiğimiz günlerde  bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen TOKİ Başkanı  Ömer Bulut beraberinde AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek  ile birlikte Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastane yetkilileri ile birlikte hastanede neden incelemelerde bulunmuştur?  Ziyaret ettiği gün  yağan yağmur sonrası hastanenin bodrumunu su basması  manidardır.  AK Partililerin 5 yıldızlı hastane diye övündükleri binanın zeminin çöktüğü  her tarafının döküldüğü görülüyor”

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı