Yalçın şampiyonu ağırladı

Başarılarıyla ilimize ve ülkemize büyük gurur yaşatan Milli Sporcumuz Münevvere Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ı makamında ziyaret ederek başarısından duyduğu mutluluğu paylaştı.

Yalçın şampiyonu ağırladı
Yalçın şampiyonu ağırladı Admin
Bu içerik 936 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Milli Sporcumuz Münevvere YIlmaz, Afyonkarahisar Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda annesi Hanife Yılmaz ile Özel Sporcular Atletizm Antrenörü Oğuz Özavar'ı makamında kabul ederek, Münevvere'nin katıldığı müsabakalar ve başarıları üzerine sohbet etti.

Ödüllendirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın "Girdiği her müsabakadan büyük başarılar elde ederek çıkan Münevvere Yılmaz, Finlandiya'da düzenlenen 2019 yılı Down Sendromlular Avrupa Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonası'nda 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam da 4 madalya alarak göğsümüzü kabarttı. Başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. Şehrimizin ve ülkemizin gururu, şampiyonumuz Münevvere Yılmaz'ı yetiştiren ve destek veren başta ailesi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum " dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın milli sporcumuzu tebrik ederek ödüllendirmesiyle ziyaret sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı