BEDESTEN’DE MUHTEŞEM KONSER

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilerek ikincisi düzenlenen Bedesten Yaz Akşamları, Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanan program ile izleyenlerin beğenisine sunuldu.

BEDESTEN’DE MUHTEŞEM KONSER
BEDESTEN’DE MUHTEŞEM KONSER Admin
Bu içerik 2935 kez okundu.

Afyonkarahisar’ın yetiştirdiği başarılı sanatçı Emrah Körlü’nün katıldığı program, Bedesten Çarşısına gelen çok sayıda vatandaşın katılımıyla coşku içerisinde gerçekleşti. İlk program Kanal 3 ekranlarının duayeni, İsmail Sagun sunduğu ve Başkan Mustafa Çöl’ün konuk olduğu canlı yayın ile başladı. Başkan Mustafa Çöl ile ilçede yapılan yatırımlar ile ve bundan sonra gelecek hizmetlerle ilgili kısa bir sohbet gerçekleştirildi.

Devam etmeli

 Başkan Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamalarda; Eylül ayının ilk haftasına kadar Bedesten Yaz Akşamları programını devam ettirmek istediklerini, yapılan yeni çalışmaların da en kısa sürede hemşerilerimiz ile paylaşılacağının altını çizdi. Yapılan açıklamaların ardından Emrah Körlü ve orkestrası eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayan vatandaşlar, hep birlikte söylenen şarkılara eşlik ederek hoşça vakit geçirdiler. Vatandaşlar böyle bir gece için Başkan Mustafa Çöl başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirterek, Bedesten Yaz Akşamlarının devam etmesini dilediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı