Bolvadin destek bekliyor

Bölgesel Amatör Lig’in yeni takımlarından Bolvadin Belediyespor, ilk kez katılacağı BAL’da Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil edebilmek için tüm sporseverlerden maddi ve manevi destek bekliyor.

Bolvadin destek bekliyor
Bolvadin destek bekliyor Admin
Bu içerik 1930 kez okundu.

BAL’a katılacak takımlar için belirlenen başvuru süresinin geçtiğimiz Cuma günü sona erdiğini ve Bolvadin Belediyespor kulübü olarak lige katılım belgelerini TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanı’na gönderdiklerini belirten Kulüp Başkanı Abdülkadir Özkal, bu hafta içerisinde yapacakları Genel Kurul sonrası yeni yönetimin oluşacağını ve vakit geçirmeden kadroyu oluşturacaklarını söyledi.

İlk kez BAL’da

Yeni yönetimin oluşmasından sonra geçen seneki futbolcularla anlaşma sağlayacaklarını ve kadroyu Afyonkarahisar ve çevresinde futbol oynayan oyuncularla takviye ederek mütevazi bir ekip kuracaklarını ifade eden Bolvadin Belediyespor Kulüp Başkanı Abdülkadir Özkal, “Bilindiği gibi takımımız ilk kez Bölgesel amatör Lig’de yer alacak ve hem Bolvadinli sporseverlere hem de Afyonlulara BAL heyecanını yaşatacak. Belediyemizin bütçesi kısıtlı olduğundan tüm sporseverlerin maddi ve manevi desteklerine ihtiyacımız var. Özellikle Bolvadinli hemşehrilerimizden takımımıza destek olmaların bekliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı