Yarı finalistler belli oldu

Türkiye Spor Yazarları Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Basın kupası Futbol turnuvasında gurup maçları sona erdi.

Yarı finalistler belli oldu
Yarı finalistler belli oldu Admin
Bu içerik 1258 kez okundu.

TSYD Futbol Turnuvasında gurup maçları sona ererken, yarı finale yükselen takımlar belli oldu. Kocatepe Spor Kompleksi antrenman sahalarında oynana 3. Maçlar ile gurup maçları sona erdi.  Dün oynana maçlarda Valilik, Basın’ı 10-7 yenerken, gurubun diğer maçında ise Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Adliye’yi 5-2 ile geçti.

YARI FİNAL MAÇLARI BUGÜN

Diğer gurupta ise Afyon Kocatepe Üniversitesi takımı sahaya çıkmayınca Emniyet 3-0 hükmen galip sayılırken, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Belediye’yi 4-2 ile geçerek bir üst tura çıkmayı başardı. Oynanan maçların ardından Gençlik Spor, Adliye, Emniyet ve ATSO yarı finale çıktı.  Yarı finalde eşleşmeler ise Gençlik Spor ile Emniyet, ATSO ile Adliye takımları arasında oluştu. Maçlar bugün 20.30’da oynanacak ve finale çıkan takımlar belirlenecek.

TSYD turnuvasında sona eren grup maçlarının ardından ATSO, Emniyet, Gençlik Spor ve Adliye yarı finale yükselen takımlar oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 ev 3 araçtan hırsızlık
4 ev 3 araçtan hırsızlık
Parasına kavuştu
Parasına kavuştu