İtalya’da Afyon damgası

Birleşmiş Milletlere bağlı İNTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonunun İtalya'nın Cagliari şehrinde organize ettiği Dünya İnternet Klavye Yarışlarının ödülleri verildi. Türk Milli Takımı 24 madalyanın 12 sini aldı. 12 madalyayı alan yarışmacıların 7’si Afyonkarahisarlı.

İtalya’da Afyon damgası
İtalya’da Afyon damgası Admin
Bu içerik 2055 kez okundu.

Birleşmiş Milletlere bağlı İNTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonunun organize ettiği  Dünya İnternet Klavye Yarışlarının ödülleri verildi. Birleşmiş Milletlere bağlı İNTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonunun organize ettiği  Dünya İnternet Klavye Yarışlarının ödülleri verildi. 36 Ülkeden Dünyanın muhtelif milletlerinden katılımların olduğu yarışmada Türkiye, Amerika, Rusya, Çin, Japonya, Finlandiya ve  Dünya'nın her yerinden temsilciler katıldı.

Köse barış diledi

INTERSTENO Birleşmiş Milletlere bağlı Uluslararası Bilgi İşlem ve İletişim Federasyonunun resmi açılışında Türkiyeyi temsilen kısa bir konuşma yapan Seçkin Köse," Intersteno'nun bünyesinde bulunan bütün ülkeler  gibi,  Dünya'nın her tarafında yaşayan bütün insanların barış, sulh içerisinde yaşamalarını diliyorum. Yıllardır Intersteno de ülkemizi temsil eden tüm öğrencilerimizi ve bunları yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. F Klavye 1955 yılında Türk Standardı olarak kabul edilmiştir” Türk Milli Takımı 24 madalyanın 12’sini kazandı. İtalya'nın Cagliari şehrinde yapılan törende, Afyonkarahisarlı öğrencilerin kazandığı 7 madalya dahil toplam 12 madalya Afyonkarahisar  Şuhut İlçesi Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu ve yarışmacı yetiştiren Öğretmen Nurben Dönmez tarafından şampiyonlara takıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor