ATSO’ BİR İLKE İMZA ATTI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, 365 Oda ve Borsa içinde bir ilke imza atarak “Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı” düzenlemeye başladı. İlk toplantı, Gıda Toptancıları ve Gıda Satıcıları üyeleri ile gerçekleştirildi.

ATSO’ BİR İLKE İMZA ATTI
ATSO’ BİR İLKE İMZA ATTI Admin
Bu içerik 4737 kez okundu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) “Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı” düzenlendi. 1. Meslek Komitesi (Gıda Toptancıları ve Gıda Satıcıları) üyeleri ile yapılan ilk toplantıya ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir ve Hayrettin Güzbey, ATSO Meclis Üyesi Mehmet Siper ve 1. Meslek Komitesi Başkanı Nazif Bender, 1. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Fikret Bicil, 1. Meslek Komitesi Üyesi Hüseyin Türkmen ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol iştirak etti.

PROJELER HAKKINDA BİLGİ EDİNDİLER

Toplantının öncesinde ATSO hizmet binasını 5’inci kattan makine dairesine kadar her bölümü gezen üyeler, ATSO’nun Güneş Enerjisi ve Yeşil Bina projeleri hakkında da ayrıntılı bilgi edindi. Üyeler, ATSO’daki birimleri de tanıma fırsatı buldu.

ÜYELERİN TALEPLERİ DEĞERLENDİRİLİYOR

Bina gezisinin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, toplantıya katılanlara ATSO’nun faaliyetlerini anlatan ayrıntılı bir sunum yaptı. Serteser, üyelerin ATSO hizmet binası ve faaliyetler hakkında bilgi sahibi olmasını önemsediklerine dikkat çekti. Üyelerden, Meslek Komiteleri’nden ve Meclis Üyeleri’nden gelen talepleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, Afyonkarahisar Milletvekilleri’ne ve ilgili Bakanlıklar’a ilettiklerini kaydeden Serteser, Meslek Komiteleri İstişare Toplantısı’nın da bu bağlamda yararlı olacağına inandığını vurguladı. Toplantı, katılımcıların sektörleri ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini iletmesi ile sona erdi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kavga gazinoda bitmedi
Kavga gazinoda bitmedi
Fuhuşa geçit yok
Fuhuşa geçit yok