Advert

Milletimiz Demokrasi Destanı yazmıştır

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletimiz Demokrasi Destanı  yazmıştır
Milletimiz Demokrasi Destanı  yazmıştır Admin
Bu içerik 482 kez okundu.

Özkaya, mesajında, 15 Temmuz 2016'da ülkemize, milletimize ve demokrasimize alçakça kast eden hainlerin darbe girişimine maruz kaldığını kaydetti.Türkiye'nin bağımsızlığını, kalkınmasını, hak ve adaletin sesi olmasını hazmedemeyen karanlık bir yapı ve onu teşvik eden işbirlikçileri, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Sayın Cumhurbaşkanını, polisimizi, stratejik kurumları hedef alarak devletin yönetimini ele geçirmeye çalıştıklarını belirtti.

ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Milletvekili Özkaya, şöyle devam etti:"Milletimizin, tarihi boyunca hiçbir zorbaya teslim etmediği iradesini esir almayı ve milletimizi kendi şer emellerine boyun eğdirmeyi planlayan bu zalimler, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla korkusuzca meydanlara çıkan vatandaşlarımıza silah doğrultarak acımasızca saldırmışlardır. Kendi menfaatleri için başkalarının maşası olmayı marifet bilen FETÖ terör örgütü ve onun işbirlikçileri karşılarına ölüme meydan okuyan bir milletin çıkacağını hesaplamamışlardır. Bu hain saldırı karşısında kendilerini tanklara, uçaklara, helikopterlere ve ateş kusan silahlara siper eden, iradesini zorbalara teslim etmeyen aziz milletimiz tarihin sayfalarına altın harflerle kazınacak bir Demokrasi Destanı yazmıştır. Bu destanı şanlı tarihimizin sayfalarına ekleyen Ömer Halisdemir ve nice kahramanları, asla unutmayacağız, unutturmayacağız." Dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X

Notice: Undefined variable: time_q in /var/www/vhosts/afyonkarahisar.com.tr/httpdocs/theme/default/main.php on line 719
Üniformalı teröristler
Üniformalı teröristler
Akrones çalışanları eğlendi
Akrones çalışanları eğlendi