İkbal’in Yüzücüleri Sertifikalarını aldı

Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte yüzme kurslarına başlayan İkbal Termal Otel, 2.Dönem öğrencileri sertifikalarını aldı.

İkbal’in Yüzücüleri Sertifikalarını aldı
İkbal’in Yüzücüleri Sertifikalarını aldı Admin
Bu içerik 983 kez okundu.

İkbal Termal Otel’de her yıl geleneksel hale getirilen Yüzme Kurslarının ikincisi tamamlandı. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 gün süren 2.Dönem kurslarında yüzme öğrenmenin sevincini yaşayan öğrenciler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar. İkbal Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Kırımlıoğlu, bu yıl beş dönem olarak düzenleyecekleri kurslara katılan öğrencilerin, yaz tatilini yüzme öğrenerek değerlendirdiklerini belirterek, “Her yıl yaz tatilinde geleneksel hale getirdiğimiz yüzme kurslarına çoğunlukla ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri katılıyor. Ayrıca isteğe bağlı olarak bireysel yüzme kursları da veriyoruz. Uzman eğitmenlerimizin nezaretinde gerçekleşen kurslarımız son derece iyi geçiyor ve hem kursiyerlerin hem de öğrenci velilerinin memnuniyeti bizleri mutlu ediyor” dedi.

Daha sonra kursu tamamlayan öğrencilere sertifikaları İkbal Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Kırımlıoğlu, Yüzme Eğitmenleri Furkan Ocak ve Mükerreme Çetin ile Gözetmen Öğretmen Seda Özsoy tarafından verildi. Sertifika töreninin ardından minik yüzücüler düzenlenen kokteyle katılarak kursu başarılı bir şekilde tamamlamanın sevincini yaşadılar.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Değişiklikler anlatıldı
Değişiklikler anlatıldı
Rektörü ziyaret ettiler
Rektörü ziyaret ettiler