Yeni yönetim hızlı başladı

Geçtiğimiz hafta yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında göreve seçilen Afjet Afyonspor’un yeni yönetim kurulu, iç transferde beş futbolcu ile anlaşma sağlarken, dış transferde bazı futbolcularla prensipte anlaşmaya varıldığı bildirildi

Yeni yönetim hızlı başladı
Yeni yönetim hızlı başladı Admin
Bu içerik 959 kez okundu.

Afjet Genel Müdürü Yusuf  Ulutürk başkanlığındaki Afjet Afyonspor’un yeni yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümü yaptı. Yönetim Kurulunda başkan yardımcılığına Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Genel Sekreterliğe Emrah Potuk, mali işler sorumluluğuna Afjet Genel Müdür Yardımcısı Ali Ulusoy, futbol şube sorumluluğuna Yavuz Coşkun, idari işler sorumluluğuna İlker Gürler, altyapı sorumluluğuna ise Serhat Düzağaç getirildi.

5 FUTBOLCU TAMAM

Görev bölümünün ardından transfer çalışmalarının startını veren Afjet Afyonspor yönetimi, iç transferde Ömer Çelik, Aykut Uluç, Nazmi Candoğan, Ali Kılıç ve İsmet Benli ile yeniden anlaşma sağladı. Dış transferde bazı futbolcularla prensipte anlaşmaya varıldığını bildiren Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk, “İç transferde yeniden renklerimize kattığımız oyuncuların dışında dış transferde de bazı futbolcularla anlaşma sağladık. Bu futbolcuların isimlerini önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Bu arada teknik kadromuzu oluşturabilmek için görüşmelerimiz sürüyor. Şu anda kadromuzun yüzde 80’ini oluşturmuş durumdayız” dedi.

Yasin Yener’in kulüp ile sözleşmesinin devam ettiğini hatırlatan Afjet Afyonspor Kulüp Başkanı Yusuf Ulutürk, yeni sezon çalışmalarına başlayabilmek için kadroyu en kısa sürede oluşturacaklarını da sözlerine ekledi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Değişiklikler anlatıldı
Değişiklikler anlatıldı
Rektörü ziyaret ettiler
Rektörü ziyaret ettiler