Halkın içinden geldik

Belediye Başkanlığı makamına oturduğu günden itibaren yoğun bir tempoda çalışan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek belediyenin rutin işleri dışanda esnaf ve mahalle ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor. Başkan Zeybek, “Halkın içinden geldik, gönüller yapmaya devam ediyoruz”

Halkın içinden geldik
Halkın içinden geldik Admin
Bu içerik 705 kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor. Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek için göreve başladığı günden itibaren mahalleleri ilgili birimlerin yöneticileri ile birlikte gezen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek eksikleri bizzat kendisi görüyor ve çözümü için gerekli talimatları veriyor. Seçim öncesinde, gittiği her bir noktada ve çıktığı her platformda, ‘Sorunları yerinde çözeceğiz’ diyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalleleri ziyareti sırasında bazı cadde ve sokaklardaki toprak yolların en kısa zamanda asfaltlanması talimatını veriyor.

 

Gönül belediyeciliği

Şehri halkla birlikte ortak akılla yöneteceklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Toplumumuzun tüm kesimleriyle birlik ve beraberlik içinde olarak üstesinden gelemeyeceğimiz iş yok. Afyonkarahisarlılar hizmetin en iyisine layık” diye konuştu. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bu gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri vatandaşlar tarafındanda takdir topluyor. Esnaf ziyaretlerine de devam eden Başkan Zeybek bu ziyaretlerini sosyal medya hesabındanda paylaşıyor. Bir esnaf ziyaretinde çekilen fotoğrafı paylaşan Başkan Zeybek, “Halkın içinden geldik, gönüller yapmaya devam ediyoruz. Afyonkarahisar’ımızın ekonomisine can veren esnafımızla hasbihal ettik. Kendilerine hayırlı kazançlar diledik, görüş ve önerilerini aldık. Gönül Belediyeciliği” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Değişiklikler anlatıldı
Değişiklikler anlatıldı
Rektörü ziyaret ettiler
Rektörü ziyaret ettiler