Dinar’da Çiftlik günü

Dinar’a bağlı Bülüçalan Köyünde köy muhtarlığı tarafından çiftlik günü programı gerçekleştirildi. Gün nedeniyle çiftçiler arasında çeşitli yarışmalar düzenlendi.

Dinar’da  Çiftlik günü
Dinar’da  Çiftlik günü Admin
Bu içerik 1021 kez okundu.

Çok geniş bir katılımın sağlandığı 4’üncü çiftlik gününe, Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Evciler Kaymakamı Abdullah Yüksel, Dinar Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin çoban, İl genel Meclis Üyeleri Ahmet Çetin, Bilal Demiröz ve köy halkı katıldı.

YARIŞMA YAPILDI

Köy muhtarı Osman Erturan’ın konuşmasıyla başlayan etkinliklerde, Milletvekilleri Yurdunuseven, Özkaya, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya ve İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İGM Üyesi Ahmet Çetin’de birer konuşma gerçekleştirdiler.Çuval, yumurta taşıma yarışmalarının da yapıldığı çiftlik gününde en güzel koç ve buzağı seçildi. Dereceye giren Hayvan sahiplerine ise protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Değişiklikler anlatıldı
Değişiklikler anlatıldı
Rektörü ziyaret ettiler
Rektörü ziyaret ettiler