Çöl’e teşekkür etti

Afyonkarahisar Özel Sporcular Gençlik ve Spor Klubü sporcusu down sendromlu sporcumuz Münevver Yılmaz, ailesiyle birlikte Başkan Mustafa Çöl’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Çöl’e teşekkür etti
Çöl’e teşekkür etti Admin
Bu içerik 709 kez okundu.

2009 yılında spora başlayan sporcumuz 2012 yılında kategorisinde atletizm dalında Avrupa dereceleri yaptı. Şimdi de Finlandiya’nın Tempere kentinde düzenlenecek olan IAADS Atletizm yarışmalarında gülle atmada ülkemizi temsil edecek. Çalışmaları ve Antrenmanlarını için Akdağ Tabiat Parkında Başkan Mustafa Çöl’ün konuğu olan Münevver Yılmaz (25) şahsına, ailesine ve hocalarına göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bulunmaz bir fırsat

Özellikle Akdağ’da yapmış olduğu antrenmanların kendisi için bulunmaz bir nimet olduğunun altını çizen Münevver, ilk fırsatta tekrar gelmek istediğini dile getirdi. Başkan Mustafa Çöl, Münevver’e katılacağı Avrupa Atletizm yarışmalarında başarılar dileyerek, ülkemizin ve bölgemizin adını uluslararası turnuvalarda en iyi şekilde temsil edeceğine inancının tam olduğunu belirtti. Ailesine ve hocalarına göstermiş oldukları destek ile gayretlerden dolayı teşekkür eden Başkan Mustafa Çöl, spora ve sporcu kardeşlerimize elimizden geldiği kadar desteklerinin devam edeceğini söyledi. Gamze Koçak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4 ev 3 araçtan hırsızlık
4 ev 3 araçtan hırsızlık
Parasına kavuştu
Parasına kavuştu