Tadilat yapılacak köy okulu arıyorlar

Genç MÜSİAD Afyonkarahisar Başkanı Abdullah Sert, yaz döneminde tadilatını üstlenmek istedikleri bir köy okulu aradıklarını söyledi.

Tadilat yapılacak köy okulu arıyorlar
Tadilat yapılacak köy okulu arıyorlar Admin
Bu içerik 754 kez okundu.

Genç Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Başkanı Abdullah Sert Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Abdullah Sert’e dernek hakkında bilgi verdi. Derneğin basın mensuplarını tek çatı altına buluşturmak amacıyla kurulduğunu belirten Küçükkurt, “Afyonkarahisar basın camiası hem iş dünyasına hem de genç kardeşlerimize her zaman kucak açan yardım etmeye çalışan insanlardan, kurumlardan oluşan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle biz de bundan sonra ilimizin, ülkemizin ve milletin menfaatine olan tüm çalışmalarınızda faydalı ve yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.

Olumlu bir birleşme

Genç MÜSİAD Başkanı Abdullah Sert, dernek olarak Ocak ayında faaliyete geçtiklerini tanıtım toplantısı düzenleyerek medya aracılığıyla Afyonkarahisar halkına duyuruda bulunduklarını hatırlattı. Ziyaret vesilesi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirten Sert, “Basın kuruluşlarımızın  tek çatı altında birleşmiş olması çok güzel bir faaliyet olmuş. Bu nedenle sizleri kutluyorum. Bizlerin yapacağımız işleri ve faaliyetleri Afyonkarahisar halkına duyurmamız açısından işbirliği yapmayı bu noktada bizlere çok büyük katkısı olacak” diye konuştu.

Çalışmalarımız sürüyor

Ziyaret sırasında Genç MÜSİAD faaliyetleri hakkında bilgi veren Abdullah Sert, sosyal ve ticari faaliyetlerde bulunduklarını kaydetti. Sert şunları söyledi: “Geçtiğimiz Ramazan ayı içerisinde Zimem Defteri ve Arife Çiçekleri Programı etkinlerimiz oldu. Arife Çiçekleri Programıyla yaklaşık 80 çocuğumuzu giydirdik. Ramazan ayı içerisinde 150 kişilik iftar programımız oldu. Bu program dernek adına ihtiyaç sahiplerini kapsadı. Yaz döneminde inşallah bir köy okulunun tadilatını yapmak istiyoruz. Şu anda bir okul arayışı içerisindeyiz. Tecrübe Sermayesi diye tanımladığımız bir Ticari ve Akademik Program başlattık. İlimizde ki duayen sanayicilerimizi bu programlara davet ediyoruz. Genç sivil toplum kuruluşlarında ki kardeşlerimize veya üyemiz olmayan dışarıdan arkadaşlar davet ederek programlar gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz hafta 3’cüsünü gerçekleştirdik. Bunlarla alakalı çalışmalarımız devam ediyor. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’la görüştük. Yabancı öğrencilerle ilgili inşallah ‘Genç Ticaret Köprüsü’ programı başlatacağız. Çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Voleybolda yüzümüz güldü
Voleybolda yüzümüz güldü
Uyuşturucuya geçit yok
Uyuşturucuya geçit yok