Genel Kurul yarın

Bir hafta önce çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen Afjet Afyonspor’un bugün yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda yeni yönetim kurulu oluşacak.

Genel Kurul yarın
Genel Kurul yarın Admin
Bu içerik 932 kez okundu.

2019-2020 sezonunda TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Afjet Afyonspor’un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yarın 03 Temmuz 2019 saat 20.00’de kulüp binasında yapılacak. Kongrede seçime Afjet Genel Müdürü Yusuf Ulutürk başkanlığındaki yönetim kurulunun tek liste ile girmesi bekleniyor.Mor beyazlı kulübün geçtiğimiz hafta yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’na 58 üyeden 11’i katılınca çoğunluk sağlanamamış ve kongre bir hafta sonraya ertelenmişti. Bugün yapılacak ikinci toplantıda çoğunluğun sağlanması ve seçime Yusuf Ulutürk başkanlığındaki tek listenin girmesi ile yeni yönetim kurulunun oluşmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ulutürk başkan olacak

Son anda bir değişiklik olmazsa Afjet Genel Müdürü Yusuf Ulutürk başkanlığındaki Afjet Afyonspor’un yönetim kurulu üyeleri arasında Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, İşadamı Yavuz Coşkun, Afjet Genel Müdür Yardımcısı Ali Ulusoy ve birkaç isim daha yer alacak. Denetim Kurulu ise büyük bir ihtimalle Yeminli Mali Müşavir Yaşar Baskın, Mali Müşavir Nurgül Bacaksız ve Avukat Nusret Öner’den oluşacak. Afjet Afyonspor’un bugün yapılacak Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra bor beyazlı kulüpte çalışmaların hız kazanması bekleniyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor