Ziyaretler sürüyor

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Kadınana İmam Hatip Ortaokulu ve Abdurrahim Mısri Ortaokulundaki mesleki çalışma seminerini sürdüren öğretmenleri ziyaret ederek eğitim öğretim dönemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretler sürüyor
Ziyaretler sürüyor Admin
Bu içerik 2575 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın Kadınana İmam Hatip Ortaokulu ziyaretlerinde Okul Müdürü Alaattin Yılmaz'dan 2018-2019 eğitim öğretim döneminin değerlendirilmesi, son sınıf öğrencilerine yapılacak tercih rehberliği, yeni dönem öğrenci kayıtlarında eşdeğer okullarımızla işbirliği konularında bilgiler alarak tavsiyelerde bulundu.

İyi tatiller

Öğretmenlerimizle sohbetlerinde özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür eden Yalçın; "Bakanlığımızca yapılan düzenlemelerle yeni eğitim öğretim çalışma takvimi modelinde tatil ve okul zamanlarının daha dengeli, verimli bir şekilde oturtulması hedefleniyor. Yapacağınız 11 haftalık yaz tatilinden dinlenmiş olarak dönmenizi önemsiyoruz. Yeni eğitim öğretim döneminde de öğrencilerimize akademik bilgilerin yanı sıra ahlaki değerlerimizin kazandırılmasına önem vereceğiz. Hepinize sağlıkla geçireceğiniz iyi tatiller diliyorum" dedi.

Oyun oynadı

Sonrasında Abdurrahim Mısri Ortaokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, öğretmenlerimizin mesleki çalışma seminerinde düzenledikleri akıl oyunları etkinliklerine katıldı. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimizden etkinlikler hakkında bilgiler alarak bazı oyunları öğretmenlerle oynadı. Öğretmenlerimize yıl süresince yürüttükleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederek dinlenecekleri bir tatil süreci geçirmeleri temennisiyle ziyaretini sonlandırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
10. yıl kutlaması
10. yıl kutlaması
Beyfendiyi inceledi
Beyfendiyi inceledi