Denetim kadınlarda

Afyon Belediye Yüntaş’ta antrenörlük görevine geçen yıl takım kaptanlığını yapan Burak Hascan’ın getirildiğini bildiren Kulüp Başkanı Murat Öner, Yardımcı antrenörlük görevi ile Altyapı sorumluluğu görevini de Ömer Faruk Pınar’ın yürüteceğini açıkladı.

Denetim kadınlarda
Denetim kadınlarda Admin
Bu içerik 1328 kez okundu.

Erkekler Voleybol 1.Ligi ekiplerinden Afyon Belediye Yüntaş takımında yeni kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesinden sonra yeni sezon hazırlıklarının startı verildi. Kulüp Başkanlığı görevine getirilen Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, yaptığı açıklamada yeni yönetimin erkeklerden, denetim kurulunun ise bayanlardan oluştuğunu belirterek, “Bundan sonra kulübümüzü erkekler yönetecek, bayanlar denetleyecek” dedi.

Yönetim kurulu üyelerinin Ercan İşlek, İbrahim Yılmaz, Mehmet Kocabıçakoğlu ve Orhan Meydanoğlu’ndan oluştuğunu kaydeden Kulüp Başkanı Murat Öner, “Yönetim kurulu üyelerimiz erkeklerden oluşurken, denetim kurulu üyelerinin tamamını da bayan arkadaşlarımızdan oluşturduk. Yani erkekler yönetecek, bayanlar denetleyecek. Üç kişilik denetim kurulu üyeleri Belediye Meclis üyemiz, muhasebeci arkadaşımız Saliha Kılınçarslan, Belediye çalışanlarımızdan Mühendis arkadaşımız Sibel Karaman Bilen ve Şehir Plancısı arkadaşımız Fatma Gamze Kılıç’tan oluştu. Yeni yönetim ve denetim kurulu olarak inşallah başarılı çalışmalara imza atarız” diye konuştu.

Çok çalışacağız

Afyon Belediye Yüntaş kulübünün yeni başkanı Murat Öner daha sonra konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Spor, Afyonkarahisarımız için olmazsa olmazımızdır. Nedeni de, öyle bir çağda yaşıyoruz ki, insanları internet, sosyal medya ve akıllı dediğimiz telefonlardan kurtarıp sportif faaliyetlerle sosyalleşmesine, özgüvenlerinin artmasına ve donanımlarına birinci derecede katkı sağlayacak en önemli araç olan spora yönlendirmeliyiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı, gençlerimizi Afyon merkezinden tutun kırsalına kadar spor yaparak yetiştirmek istiyoruz. Bu konuda Belediye olarak üzerimize düşen desteği sağlayacağız. Bizim Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi büyük kulüplerin sahip olduğu bütçemiz olmayacak ama güçlü bir ruhumuz olacak. Yönetim kurulu olarak da bu irade ve hedefle yola çıktık. İnşallah bu hedefimize ulaşırız.”

Antrenör Hascan oldu

Bu arada Afyon Belediye Yüntaş voleybol takımında yönetimin oluşmasından sonra yeni sezon hazırlıklarının startı da verildi. Takımda antrenörlük görevine geçen yıl kaptanlık görevini yürüten Burak Hascan’ın getirildiğini, yardımcı antrenörlük ve altyapı sorumluluğuna ise Ömer Faruk Pınar’ın getirildiğini açıklayan Başkan Öner konuşmasını, “Altyapıdan yetiştireceğimiz sporcularla ve emin adımlarla, sağlam adımlarla, ayağımız yere basarak ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” sözleriyle tamamladı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor