Açılış Kent Meydanında

29 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 11.00’de Kent Meydanı’nda düzenlenecek törenle açılışı yapılacak olan Yaz Spor Okulları’na kayıtların sürdüğü bildirildi.

Açılış Kent Meydanında
Açılış Kent Meydanında Admin
Bu içerik 996 kez okundu.

“Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla değişik branşlarda açılacak olan Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü il binasındaki Spor Birimine başvurmaları istendi. 5-18 yaş arasındaki çocukların 2019 yılı Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptırmaları halinde atletizm, badminton, basketbol, jimnastik, eskrim, güreş, futbol, halter, hentbol, judo, karate, masa tenisi, tekvando, tenis, voleybol, vücut geliştirme, okçuluk ve yüzme (ücretli) branşlarında kurslara katılabileceklerini belirten yetkililer, Özel sporcular için de atletizm, basketbol, cimnastik ve masa tenisi dallarında kurslar açılacağını söylediler.

Kayıtlar devam ediyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Yaz Spor Okulları’nda katılmak isteyen öğrencilerin öncelikle kayıt yaptırmaları gerekiyor. Yaz tatilini spor yaparak değerlendirmek isteyen öğrenciler, nüfus cüzdanı fotokopisi ve başvuru formunu doldurarak başvurularını yapabilecekler. Ayrıca engelli bireyler için de Engelliler İl Spor Merkezi Kayıt Formu doldurulması gerekiyor. Kayıt formlarına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün internet adresinden de ulaşılabilecek. Kayıtların devam ettiğini ve Yaz Spor Okullarına katılacak öğrencilerin yaz tatili boyunca tecrübeli antrenörler nezaretinde spor yapma imkanı bulacaklarını belirten yetkililer, açılış töreninin 29 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 11.00’de Kent Meydanı’nda yapılacağını duyurdular. Geçtiğimiz yıllarda açılış törenleri spor tesislerinde yapılmasına rağmen bu yıl Kent Meydanı’nın tercih edildiği öğrenildi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı