Brüksel’e çıkarma yaptılar

Termal tesisleri, Frig Vadisi, kalesi, kaymağı, lokumu ve sucuğu ile ünlü Afyonkarahisar'da bulunan önemli termal tesislerden İkbal Thermal Hotel & Spa sahibi İbrahim Evren, İkbal Thermal Hotel & Spa Genel Müdürü Ali Gümüşhan, NG Afyon Genel Müdürü Cenker Yılmaz, Belçika'nın Başkenti Brüksel'e bir ziyaret gerçekleştirdiler

Brüksel’e çıkarma yaptılar
Brüksel’e çıkarma yaptılar Admin
Bu içerik 744 kez okundu.

Termal tesisleri, Frig Vadisi, kalesi, kaymağı, lokumu ve sucuğu ile ünlü Afyonkarahisar'da bulunan önemli termal tesislerden İkbal Thermal Hotel & Spa sahibi İbrahim Evren, İkbal Thermal Hotel & Spa Genel Müdürü Ali Gümüşhan, NG Afyon Genel Müdürü Cenker Yılmaz, Belçika'nın Başkenti Brüksel'e bir ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyaret kapsamında Brüksel'deki Turizm Seyehat acentalarını ziyaret edip, tesisleri hakkında ve Afyonkarahisar hakkında tanıtıcı bilgiler verip,karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ciddi yatırım yapıldı

Brüksel'in önemli turizmcilerinden Gold Turizm ve Fly Inn Hotel sahibi Aydın Tekin'i de ziyaret eden Afyonkarahisar heyeti adına konuşan İkbal Thermal Hotel & Spa Genel Müdürü Ali Gümüşhan, “Termal turizmin başkenti Afyonkarahisar'ımıza son yıllarda yapılan ciddi yatırımlarla yatak kapasitemiz sağlık ve tedavi amaçlı seyahat eden turistlerin taleplerine orantılı olarak artırıldı. Özellikle kaplıca ve termal için yurtdışından gelen misafir sayısında bir hayli fazla artış kaydedildi. Bizlerde Afyonkarahisar, Emirdağlı hemşehirlerimizin yoğun olarak yaşadığı Belçika'da hem tesislerimizi hemde Afyonkarahisarımızı tanıtmak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizi tatil mevsiminde tesislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız," diye konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor