Akdağ hayran bırakıyor

Sandıklı Belediyesi tarafından işletilen Akdağ Tabiat Parkında vatandaşların göstermiş olduğu ilgi her geçen gün artarak devam ediyor

Akdağ hayran bırakıyor
Akdağ hayran bırakıyor Admin
Bu içerik 1804 kez okundu.

Büyük bir yoğunluğun yaşandığı Akdağ Tabiat Parkında vatandaşlar Bungalov evlerini kiralamak için bir hafta öncesinden başvurularını yaparak, Akdağ’ın muhteşem manzarasını görmek için adeta yarış içerisindeler. Özellikle hafta sonları gerek piknikçiler, gerekse günü birlik tatilcilerin uğrak yeri olan Akdağ Tabiat Parkı, vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda her gün kendisini yenilemeye, değişmeye, vatandaşları mutlu etmek için gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyor.

Sultan kayığı alındı

Son olarak Akdağ Tabiat Parkında vatandaşların keyifli zamanlar geçirmesi için “Sultan Kayığı” alınmış olup, en kısa sürede hizmete girerek Akdağ’da bulunan gölün muhteşem manzarasını hemşerilerimizin izlemesi sağlanacak. Akdağ’da bulunan evleri kiralamak ve Akdağ ile bilgi almak için Sandıklı Belediyesi Akdağ Tabiat Parkı’nın rezervasyon numarası olan 0 533 371 85 26 numaraları telefonu arayabilir, Whatsapp’dan mesaj yolu ile de ulaşabilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor