Çocuklara yaz kursu

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran okulların tatil olması nedeniyle hastanede açtığı yaz kursları ile çalışanlarının çocuklarının bilgi ve becerilerinin artmalarına destek vererek Türkiye’de bir ilke imza attı

Çocuklara yaz kursu
Çocuklara yaz kursu Admin
Bu içerik 4361 kez okundu.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde çalışan personelin çocuklarına yaz kursları açıldı. Devlet Hastanesi Sağlık Destek Hizmetleri Müdürlüğünün  Halk Eğitim  Merkezi ile yaptığı işbirliği sonrasında Yabancı Dil, resim, drama ve kuran kursları açıldı.

PERSONEL MUTLU

Açtıkları kursla ilgili olarak bilgi veren Hastane Başhekimi Op, Dr. Mehmet Duran, “Hastanemizde çalışan personelimizin çocukları iki ay sürecek olan kurslarımızda 4 ayrı etkinliğe katılacaklar. Açılan kurslarımız en çok çalışan personelimizi sevindirdi. Benim çocuğum nerede  diye gözü arkada kalmayacak. Çocuklarda kurs sonrasında aileleri ile birlikte evlerine dönecekler. Bu arada çocuklar arasında arkadaşlıklar ortaya çıkacak. Verimli geçeceğini inandığımız kurs ülkemiz hastaneleri içerisinde ilk kez açılan kurs oldu. Kurs sonrasında öğrencilerimize sertifikalarını takdim edeceğiz” dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor