Eser ve Karkı İstanbul’da

23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde seçime katılacak olan siyasi partiler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Eser ve Karkı İstanbul’da
Eser ve Karkı İstanbul’da Admin
Bu içerik 683 kez okundu.

AK Parti Afyonkarahesar milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanları başta olmak üzere İstanbul’da yaşayan akraba ve tanıdıkları ile temasa geçen AK Partililer İstanbul iline giderek adayları Binali Yıldırım için çalışma yapıyorlar. Bu kapsamda AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ile İGM üyesi Ali Karkı İstanbul’a giderek Afyonkarahisar’lıların yoğun yaşadığı ilçeler ile Afyonkarahisar’lıların kurmuş oldukları dernekleri ziyaret ettiler. Bu arada İstanbul’da esnaf ve işyeri ziyaretlerinde bulunan Eser ve Karkı’ya başta Afyonkarahisar’lılar olmak üzere İstanbul da yaşayan vatandaşlarda  ilgilerinden dolayı teşükkür ettiler.

BU SEFER OLACAK

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve İGM üyesi Ali Karkı  İstanbul’da yapmış oldukları seçim çalışmalarını ODAK’a değerlendirdiler. Hemşehrilerimizden ve esnaflardan büyük ilgi gördüklerini belirten Eser ve Karkı, “Özellikle hemşehrilerimiz ziyaretlerimizden çok memnun oldular. Adayımız Binali Yıldırım’ı anlatarak kendilerinden adayımız için oy istedik. Çok güzel dostluklar edindik. İnşallah Pazar günü yapılacak olan seçimde İstanbul Büyük Şehir belediye başkanlığını kazanan taraf partimiz olacaktır” dediler.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak