Başkan Zeybek halka soruyor

31 Martta yapılan Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeybek belediyenin kısa ve uzun zamanda yapacağı hizmet ve yatırımları belirlemek için başta STK olmak üzere anket çalışması başlattı.

Başkan Zeybek halka soruyor
Başkan Zeybek halka soruyor Admin
Bu içerik 1152 kez okundu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek seçim öncesinde kendisinin açıklamış olduğu projelere ile olarak Afyonkarahisar’lı vatandaşlarında görüş ve önerileri belirlemek için anket çalışması yapıyor. Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü aracılığı ile meslek odaları başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarına Başkan Mehmet Zeybek’in imzası ile gönderilen 5 sayfalık anket deki soruların cevaplandırılması isteniyor. Cevaplandırılacak olan sorular Belediyenin kısa, orta ve uzun vadede yapacağı hizmet ve yatırımlarını programlamak amacıyla hazırlanacak olan 2020-2024 stratejik planına esas olacak.

NELER VAR

33 sorudan oluşan anket çalışmasında Belediyenin yapmış olduğu çalışmalardan memnunmusunuz? Belediye hangi hizmetlere öncelik vermeli? Toplu taşıma, Web sayfasından memnunmusunuz?, Kentsel dönüşümden memnunmusunuz?, Kent Konseyi çalışmalarından memnunmusunuz? , Belediye’ye bağlı Müdürlüklerden memnuniyet durumunuz nedir? Soruların yanı sıra spor ve kültürel sorularda ankette yer alıyor. Düzenlenen anket çalışmasının 5 gün gibi kısa sürede cevaplandırılarak belediye ulaştırılması istenirken sivil toplum kuruluşlarına  geç ulaştırılmasından kaynaklanan gecikmeden dolayı sürenin uzatılması ankete cevap verecek olanlarca istendi.

FOTO ALTI: Belediye Başkanı Mehmet Zeybek başkanlık koltuğuna oturduktan sonra sürekli halk ile içiçe oldu. Başkan şimdi ise vatandaşların fikirlerinden faydalanmak için anket çalışması başlattı.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı