Başkan Zeybek İstanbul’da

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul’da. Cumhur İttifakı adayıBinali Yıldırım’ı desteklemek amacıyla İstanbul’daki Afyonkarahisarlılar Derneklerini tek tek ziyaret ediyor.

Başkan Zeybek İstanbul’da
Başkan Zeybek İstanbul’da Admin
Bu içerik 388 kez okundu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından tekrarlanmasına karar verilen 23 Haziran seçimi dolayısıyla Afyonkarahisarlıların yoğun yaşadığı ilçeleri tek tek ziyaret ederek, Cumhur İttifakı adayına destek istedi. AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ile yoğun bir seçim çalışması gerçekleştiren Zeybek, Afyonkarahisarlı sivil toplum örgütleri ve dernek üyeleri hemşehrilerinden oy istedi.

Yıldırım’a oy istedi

Başkan Zeybek, İstanbul seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Mavera Vakfı, Bolvadin Girişim Grubu,Afyonkarahisar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (AFKAYDER), Dişliler Derneği,AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilatı,Tuzla Afyonlular Derneği (TUZAF) ve Şuhut Kulak Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek için Afyonkarahisar ekibi olarak İstanbul'da yaşayan hemşehrilerimize ve onların kurmuş oldukları sivil toplum kuruluşlarına, derneklerine, iş yerlerine ve evlerine misafir olduk” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor