Bu maçı istiyorduk

Anadolu Efes maçında ürettiği 12 sayıyla Fenerbahçe Beko’ya katkı sağlayan Ahmet Düverioğlu, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bu maçı istiyorduk
Bu maçı istiyorduk Admin
Bu içerik 728 kez okundu.

İlk olarak maçı değerlendiren Ahmet Düverioğlu, “Bugün zor bir mücadele olacağını biliyorduk. Bu maçın kolay geçmeyeceğini de biliyorduk. Sonuçta onlar seride 2-1 öndeydiler. Bu maç bizim için çok önemliydi. Sonuçta sahamızdaki ikinci maçtı ve ilkini kaybetmiştik. Takımın eline sağlık. Herkes iyi mücadele etti. Elinden geleni yaptı. Herkes sonuna kadar savaştı. Maç başa baş gitti. Bazen onlar bazen de biz öne geçtik. Herkes bu maçı istiyordu. İnanılmaz bir atmosfer vardır. Destekleri de bize inanılmaz bir motivasyon verdi. Kazanmamızı sağladı.” şeklinde konuştu.

Faul sıkıntısı vardı

Kendi performansı hakkında sorulan soruya ise Ahmet Düverioğlu, “Özellikle ikinci maçta çok oynayamadım. Faul sıkıntısı vardı. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Aldığım süreyi değerlendirmeye çalışıyorum. Tabii ki bazen istediğimiz gibi olmuyor. Farkındayız. Bugün daha motivasyonlu ve hırslı sahaya çıkmıştık. Takımla da aramızda konuştuk. Çünkü bu maçın önemini biliyorduk. Şimdi önümüzdeki maçların önemini de biliyoruz. Artık geri dönüşü yok. Her maçı iyi ve konsantreli bir şekilde geçirmek istiyoruz.” diye cevap verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atıklardan sabun yaptılar
Atıklardan sabun yaptılar
Tayin hakkı tanınmalı
Tayin hakkı tanınmalı