Bizi takip etmeye devam edin

AK Parti Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyeleri Bilal Demiröz ve Ahmet Çetin İGM’de Haziran ayı toplantılarının devam ettiğini, göreve geldikleri günden bu güne sorumluluğunu aldıkları verilen sözleri tutmaya devam ettiklerini söyledi

Bizi takip etmeye devam edin
Bizi takip etmeye devam edin Admin
Bu içerik 424 kez okundu.

Yazılı bir basın açıklaması yapan İGM Üyeleri Demiröz ve Çetin şunları kaydetti, “İl Genel Meclis’imizin haziran ayı toplantıları devam ediyor. Toplantılarımızın ilimize ilçelerimize ve köylerimize hayırlara vesile olmasını dilerim. Göreve geldiğimizden bugüne sorumluluğunu aldığımız ve sözünü verdiğimiz bütün sorunların çözümü konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. AK Parti Meclis komisyon arkadaşlarımızın uyumu sonucu verdiğimiz önergelerin kabulü neticesinde bütün sorunları aciliyet durumu ve imkanlarımız ölçüsünde kademe kademe çözümü gerçekleştirilmektedir”

Sorunlar çözüm buluyor

“İki ay gibi kısa süre içerisinde notunu aldığımız köylerimizin bütün sorunlarını büyük ölçüde çözdük” diyen Meclis üyeleri, “Köylerimizin içme suyu, Kanalizasyon ve çöp konteyneri konusunda İlçe özel idaremiz ve köylere hizmet götürme birliğimiz bünyesinde hızlı bir şekilde yerine getirdik. Çöp bidonları eksikliği ilgili birimlere aktarılarak çöp bidonu alımı için ödenek ayrılmasını sağladık ve kısa sürede ihtiyaç olan köylere dağıtımı yapılacaktır. Uluköy Belediyesi kapanmadan önce envanterinde bulunan ve kapandıktan sonra İl Özel İdaresi envanterine geçen bir aracın tekrar ilçemiz özel idare envanterine kazandırdık. İlçemiz merkez olmak üzere Dazkırı Başmakçı ve Evciler ilçelerimiz ile 4 ilçeye hizmet veren ve 3 aydır arızalı olan vidanjörün arızasının giderilmesi sağlanmış ve kullanıma verilmiştir. Ayrıca 4 ilçeye hizmette yetersiz kalan vidanjör için İl özel idareden ikinci bir vidanjör talebinde bulunulmuş önerge verilmiştir”

Teşekkür ettiler

Dinarlı meclis üyeleri, “İlçemiz köylere hizmet götürme birliği bünyesinde bir su ve kanalizasyon arıza ekibi oluşturulması için çalışma başlatılmış gerekli olacak araç içinde il özel idareden araç veya bedeli kadar para talebinde bulunulmuş. İl Özel İdareden de olumlu görüş alınmıştır. İlçemize bağlı 60 köyün arazi yollarının bakım ve onarımı için verdiğimiz önerge kabul edilmiş ve bir ekip çöl ovasında bir ekip Dinar da çalışmalarına başlamıştır. Bu çalışmalarımız kapsamında bizlere desteklerini esirgemeyen başta İl Genel Meclisi Başkanı ve üyelerine, birim müdürlerine İlçemizde Başta Kaymakamımız Selami Kapankaya Beye ve ilçe özel idare müdür ve personeline ve köy muhtarlarımıza şükranlarımızı sunarız.Bizi izlemeye devam edin”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Şehit’in ismi ölümsüzleşti
Sıkıntı yaşanmayacak
Sıkıntı yaşanmayacak