CHP’liler bayramlaştı

CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığında Ramazan Bayramının ikinci günü bayramlaşma töreni yapıldı. İl Başkanı Nevzat Ercan’ın il dışında bulunması nedeniyle başkan vekilliğini Mustafa Karanfil yaptı.

CHP’liler bayramlaştı
CHP’liler bayramlaştı Admin
Bu içerik 673 kez okundu.

Bayramlaşmada CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksalil ve Merkez ilçe yonetiticileri, ilçe başkanlarının yanısıra üyeler ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. CHP Afyonkarahisar İl yönetimi, bayramlaşma törenine gelen partililer ve vatandaşlar ile tek tek tokalaşıp, Ramazan Bayramlarını kutladı.

Biz büyük bir aileyiz

Bayramların, birlik, beraberlik, sevginin ve hoşgörünün yaşandığı günler olduğunu belirten CHP Afyonkarahisar İl Başkan vekili Mustafa Karanfil, "Biz büyük bir aileyiz. Birlikte bütün zorluklara göğüs geren,  zorlukları birlikte aşmasını bilen bir aileyiz. Bu mübarek Ramazan Bayramında da birlikte olabilmekten büyük mutluluk duyuyorum. Tüm vatandaşlarımıza aileleriyle, sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi diliyorum”dedi. Milletvekili Burcu Köksal’da yaptığı konuşmada ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyorum.” Dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı