İscehisar’da bir ilk

İscehisar Belediyesi Sosyal, Kültürel etkinlikler kapsamında, 1.geleneksel Ramazan etkinliği düzenlendi

İscehisar’da bir ilk
İscehisar’da bir ilk Admin
Bu içerik 1122 kez okundu.

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal etkinlik kapsamında ilçeye gelerek iftar programına katıldı. Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Demokrat Parti İlçe teşkilatınca karşılanan Uysal iftar sonrası Ramazan etkinliğine katıldı.

 Gelenekselleşecek

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ahmet Şahin; “İscehisar Belediyesi olarak Sosyal, Kültürel etkinlikler kapsamında, vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirip, eğlenmesi amacıyla 1.Geleneksel Ramazan etkinliğini düzenledik. Şehitlerimiz vardı çok üzgünüz. Allah mekanlarını cennet eylesin. Başlangıcı rahmet ortası mağfiret sonu kurtuluş olan Ramazanı Şerifi idrak ediyoruz. Önümüzde ramazan bayramı var bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Ramazan bayramını tebrik ediyorum. Programımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Etkinliklerimizi  geleneksel hale getirerek ilerleyen zamanlarda daha güzel hale getirmek için çalışacağız.”dedi.

 Mekanları cennet olsun

Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal ise konuşmasında, “Değerli büyüklerim, sevgili hemşerilerim Ramazan-ı şerifin son günlerini yaşıyoruz. İftarımızı İscehisarımızda yaparak Ramazan etkinliğine katıldık. Şehitlerimiz vardı çok üzüldük. Onları Rahmetle yad ediyoruz. Mekanları cennet olsun. Güzel İscehisarımızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Önümüzdeki Ramazan bayramını tebrik ediyorum. Daha güzel günlerde buluşmak dileği ile hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi. Etkinlik kapsamında ilahi dinletisi, semazen gösterisi, Hacivat Karagöz gösterisi, palyaço gösterisi ve halk oyunları gösterileri sahnelendi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı