Sandıklı’ya turist getireceğiz

Sandıklı’da Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu’nun katılımı ile bayramlaşma töreni yapıldı.

Sandıklı’ya turist getireceğiz
Sandıklı’ya turist getireceğiz Admin
Bu içerik 782 kez okundu.

Bayramlaşma programında Prof. Dr. Veysel Eroğlu vatandaşların bayramını kutladı. Burada bir konuşma yapan Eroğlu, Sandıklı’ya Orman ve Su İşleri Bakanlığı döneminde inanılmaz yatırımlar, barajlar ve köprüler yapıldığını anlattı. Eroğlu, Kumalar Dağı'nda kış turizmi tesisleri kurularak tabiat turizmi ve termal turizm ile Sandıklı’nın şaha kalkacağını söyledi. Eroğlu, "Biz 5-6 bin dolar harcayacak turistleri Afyonkarahisar'a, Sandıklı’ya getirmek istiyoruz"dedi.

Katılım yoğun oldu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ise konuşmasında, “Bakanımız Veysel Eroğlu sayesinde ilçemize güzel yatırımlar geldi. Bu mübarek Ramazan Bayramı tüm hemşehrilerimize sağlık, huzur, mutluluk getirsin” dedi. Konuşmasının ardından Veysel Eroğlu ve protokol üyeleri bayramlaşmak üzere Hocalar ilçesine gittiler. Programa Eroğlu'nun yanı sıra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Kızılören Kaymakamı Recep Hasar, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Çad’daki vatandaşlarımız yurda döndü
Maske dağıtımı sürüyor
Maske dağıtımı sürüyor