İstanbul’u alacağız

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Bayramlaşma töreninde gündem İstanbul seçimleriydi. Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “31 Mart seçimlerini büyük bir zaferle aldık. İstanbul seçimlerini de inşallah biz alacağız” dedi.

İstanbul’u alacağız
İstanbul’u alacağız Admin
Bu içerik 533 kez okundu.

Geleneksel olarak her bayramın ikinci günü partilileri ve vatandaşlarla bayramlaşma töreni düzenleyen AK Parti İl Başkanlığı bu bayramda da Taş Medresede coşkulu bir bayramlaşma merasimi gerçekleştirdi. Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, ilçe ve belde belediye başkanları, ilçe başkanları, teşkilat mensupları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Sandığa gidin çağrısı yaptı

Burada konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Afyonkarahisar'da Sayın Bakanımız, vekillerimiz ve siz teşkilat mensuplarımıza birlikte hamdolsun 31 Mart seçimlerini büyük oranda zaferle neticelendirdik. Bu çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Yine tekrarlanacak olan 23 Haziran İstanbul seçimlerimiz var. Buradan İstanbul'da ikamet eden İstanbul seçmeni olup Afyonkarahisar’ımıza gelen hemşehrilerimize özellikle sandığa gidip iradelerini yansıtmalarını rica ediyoruz. İstanbul’un idaresi için mutlaka sandığa gidip oylarını kullanmalarını rica ediyoruz. Yine İstanbul'da olan hemşerilerimiz ile iletişime geçmenizi istirham ediyoruz. Desteklerini istemenizi rica ediyoruz. İstanbul seçimlerini inşallah biz alacağız” dedi.

Kazanan Türkiye olsun

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da “AK Parti Afyonkarahisar'da seçimi başarıyla almış illerden bir tanesi. Bu nedenle İl Başkanımızı, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, milletvekillerimiz, Bakanımız, emeği geçen herkesi çok teşekkür ediyorum. İnşallah 23 Haziran'da da İstanbul'da Topal Dursunoğlu Binali Bey'i kazandıracağız. Nasıl ki bu dava 94'te İstanbul'dan başladıysa ve kesintisiz bir şekilde hizmet devam ediyorsa bu hizmet kervanı 2024'e kadar devam etsin. İnşallah Afyonumuzun 422 Köyü 18 ilçe ilçesi herkesi elimizden gelen hizmeti yapacağız. Kazanan Afyon, kazanan Türkiye olsun inşallah” dedi.

Uyanışa vesile olsun

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de konuşmasında “İnşallah bu bayramın mazlum coğrafyanın uyanışına vesile olmasını istiyorum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Etrafımız ateş çemberi. Ben, birlik beraberlik kardeşlik ruhumuz daim olsun diyor, hepinizin bayramını tebrik ediyorum” dedi. Milletvekili Ali Özkaya da “18 gün sonra İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimi var. Diyorlar ki neden sadece büyükşehir belediye başkan adayının oyları sayılıyor. Yahu İstanbul'un 39 tane ilçesi var. İlçe belediye başkanları her ilçede mahsus sayılır ama büyükşehir belediye başkan adayı bütün ilçelerde sayılır. Neticede yapılan sayımlar ve yapılan hırsızlık sonucu etkiliyorsa Yüksek Seçim Kurulu buna müdahale eder. Neticede iptal ediyor. Tabi elinize belge varsa. Bizde belgeleri bilgileri sunduk ve seçim iptal edildi. 29 bin geçersiz oy 13 bine indi. Bundan daha büyük hırsızlık mı var? Sayılan oyların sadece yüzde 10’u. Niye usulsüzlük hep bizim aleyhimize oluyor? Sen şeffaf bir şekilde seçime aldın da iptal mi oldu? Ankara'da aldın, kimse bir şey demedi. İzmir'de kimse bir şey demedi, Antalya'da aldın kimse bir şey demedi, İstanbul'da hırsızlığın yakalanınca ‘bizim seçimimizi neden iptal ediyorsunuz’ diyorlar. Yakalandınız”

Erdoğan ile yol arkadaşıyız

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca ise “Ülkemizin lideri Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yol arkadaşı olmak aynı yolda yürümek büyük bir gururdur, büyük bir sevinçtir, büyük bir aşktır. Bu vatanın korunmasında, bu vatanın hizmetinde olan emniyet güçlerimiz askerlerimiz şehit oluyor. Gazi oluyorlar. Onların evlatları ile ilgilenmek bizim sorumluluk alanımızda. Bizler onların sayesinde bu ağaçların gölgesinde bayramlaşıyoruz. Allah şehitlerimize rahmet eylesin, gazilerimize şifalar versin. Bu vatan için millet için şehit olmak için sırasını bekleyen binlerce vatandaşımız var. Bu yüzden terör örgütleri bu ülkeye hiçbir zaman hiçbir şey yapamayacaktır. Onlar sadece alçakça saldırır ve tuzak kurarlar. Biz ise mert bir şekilde mücadele ederiz. Ben bu vesile ile bayramınızı kutluyor hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Şer güçler 5 ilde çalışma yapmış

Son konuşmayı milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptı. Eroğlu, “Şer güçler 5 ilde çalışma yapmışlar. Bunlardan biri İstanbul, İstanbul’u ele geçirmek için her türlü planı yapmışlar. İkincisi Ankara, üçüncüsü İzmir, dördüncüsü Afyonkarahisar, beşincisi ise Antalya’dır. Neden Afyonkarahisar? Çünkü AK Parti burada kuruldu. Siz kıymetli hemşehrilerim şer güçlerin Afyonkarahisar'daki hesabını oyununu planlarını bozduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. İstanbul'da yapılan seçimlerde Binali Yıldırım beyefendiye  yazılacak olan oylar CHP'nin adayına yazıldı. Onu da siz çok iyi biliyorsunuz. Kimlerin desteklediğini de çok iyi biliyorsunuz. Bakıyorsunuz Almanya’ya İstanbul seçimleri ile ilgileniyor, Amerika Birleşik Devletleri İstanbul seçimlerini takip ediyor, İngiltere not alıyor, Fransa başka bir açıdan bakıyor. Yani açıkça CHP'ye destek veriyorlar. Bununla birlikte FETÖ terör örgütü destekliyor, PKK terör örgütü destekliyor. Bu ülke bunları da gördü” dedi. Konuşmaların ardından teşkilat mensupları birbirleri ile bayramlaştı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı