PTT-AFSÜ işbirliği

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) bağlı birimleri, personeli ve öğrencilerinin kargo hizmetlerinden avantajlı koşullarda yararlanabilmesi için anlaşma imzalandı.

PTT-AFSÜ işbirliği
PTT-AFSÜ işbirliği Admin
Bu içerik 593 kez okundu.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ)Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş ve Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir tarafından imzalanan sözleşme gereğince, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı birimlere sabit, akademik, idari personel ve öğrencilere ait gönderiler PTT tarafından yüzde50 indirimli olarak taşınacaktır.

İndirimli yararlanacaklar

Rektörlük makamında imzalanan sözleşme kapsamında; Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı bütün daire başkanlıkları ve akademik birimler ile akademik-idari personel ve öğrencilerine ait APS Kurye, Posta Kargosu ve/veya Kargo gönderilerinin yurtiçinde kabulü, taşınması ve alıcılarına teslim hizmeti indirimli olarak gerçekleştirilecek. Bir yıl süreyle geçerli olacak sözleşme gereği, AFSÜ öğretim görevlileri, idari personeli ve öğrencileri kurum kimliklerini gönderilerinin kabul anında ibraz etmek kaydıyla sözleşmenin sunduğu fiyat indiriminden yararlanabilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı