Başkan Çoban köylerde

Afyonkarahisar İl Genel Melis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban, beraberindeki meclis üyeleri ile birlikte merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Çoban, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek, muhtarlardan köylerine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Çoban köylerde
Başkan Çoban köylerde Admin
Bu içerik 560 kez okundu.

Ramazan ayı dolayısıyla köy ziyaretlerini iftardan sonra gerçekleştiren İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İGM üyeleri Ali Karkı, Nurettin Birliktir ve Mustafa Yılmazaslan ile birlikte merkeze bağlı Belkaracaören, Köprülü, Çavdarlı ve Değirmendere köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Teravih namazını köylerde vatandaşlarla birlikte kılan Başkan Çoban, köylere yapılacak yatırımları bizzat takip edeceğini söyledi. Her zaman uyumlu çalışmadan yana olduğunu hatırlatan Çoban, alt ve üst yapının yanı sıra sosyal ve kültürel yatırımlara da ayrı bir önem vereceklerini vurguladı.

Yatırımlar devam edecek

Çoban, "AK Parti iktidarları ile köylerimiz bir çok yatırım ve hizmetle tanıştı. İçme suyu, kanalizasyon, parke taşı gibi bir çok yatırım köylerimize yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Alt ve üst yapıların yanı sıra sosyal ve kültürel yatırımlara da başlanmış. Örneğin köylerimize düğün salonları, halı sahalar ve muhtar konakları yapılıyor, yapılanların ne derecede kullanıldığını da takip ediyoruz, edeceğiz. Bunların yanı sıra özellikle köylerimizde eğitime de ayrı bir önem verme niyetindeyiz. Köy okullarımızın bakım ve onarımları, Köy yollarının sıcak asfaltla kaplanması hedeflerimiz var. İl Valimizin öncülüğünde Özel İdare teşkilatımızın gayretleriyle Köyde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmek için İl Genel Meclis üyeleri olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

Uyumlu çalışacağız

İl Genel Meclis Başkanlığına tüm meclis üyelerinin oy birliği ile seçildiğini hatırlatan Çoban, uyumlu ve birlikte hareket etmenin projelerin hayata geçmesinde önemli rol oynadığını söyledi. Köy ziyaretlerinde muhtarlarla da bir araya gelen Çoban, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Çoban, şöyle konuştu; "Belediye başkanlığı görev sürem boyunca her zaman uyum içerisinde çalışmadan yana oldum, bu uyumlu çalışma yürütülen ve planlanan projelerin hayata geçmesinde önemli katkı sağladı. Bu anlayışla hareket ederek muhtarlarımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte uyum içerisinde köylerimize, beldelerimize ve ilçelerimize güzel hizmetler yapacağız. Muhtarlarımız bizlere vatandaşların istek ve taleplerini iletecek. Bizlerde İl Genel Meclis üyeleri olarak, İl Özeli İdare Genel Sekreterliğimiz ile birlikte sorunları çözüme kavuşturacağız. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Çünkü uyumlu çalışma başarıyı getirir" diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Drone ile denetim
Drone ile denetim
Polise kürekle saldırdı
Polise kürekle saldırdı