Katkı sağlamaya devam edeceğiz

Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç, Afyonkarahisar Basını ile beraber Afyonkarahisar’a katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Katkı sağlamaya devam edeceğiz
Katkı sağlamaya devam edeceğiz Admin
Bu içerik 2267 kez okundu.

Fertillife Hastanesi Yönetimi, Afyonkarahisar Basını ile iftarda bir araya geldi. Akrones Termal Otel’de düzenlenen iftar programına Fertillife Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, ilimizdeki gazete sahipleri, çalışanları, tv ve radyo programı yapımcıları ile internet habercileri katıldı.

“İŞBİRLİKLERİ GELİŞECEK”

Gecede konuşan Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Basını adına, Afyonkarahisar’a artı değer katan Fertillife Grubu’na verdikleri iftardan dolayı teşekkür ederek, “Fertillife grubuyla Afyonkarahisar basını arasındaki ilişkilerin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

“AFYON’U TEMSİL EDİYORUZ”

Afyonkarahisar basınına katılımlarından dolayı teşekkür ederek sözlerine başlayan Fertillife Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç, “Afyonkarahisar’da yarım milyon Euro’luk bir yatırım yapıldı. Bu yatırım Afyonkarahisar’ın temsili noktasında ve daha ileriye dönük ilerisi gelecek bir yatırım. Siz değerli basın mensuplarıyla beraber Afyonkarahisar’da daha fazla katkı sağlayacağız. Bu yolda emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı