Yalçın tebrik etti

Karaaslan Ortaokulu Müdürü Yakup Çoban, Beden Eğitimi Öğretmeni Bocce Milli Sporcusu Engin Ulusoy, derece alan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı makamında ziyaret ederek başarılarının verdiği mutluluğu paylaştılar.

Yalçın tebrik etti
Yalçın tebrik etti Admin
Bu içerik 453 kez okundu.

Okul Müdürü Yakup Çoban nazik kabullerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’a teşekkür ederek Karaaslan Ortaokulunun katılım gösterdiği akademik ve sportif çalışmaların tanıtımı ve sunumunu yaptı. Ayrıca okullarında hazırladıkları TÜBİTAK projeleri ve açtıkları atölyeler hakkında bilgi verdi.

Hediye verdi

Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin  Yalçın; "2018-2019 eğitim-öğretim yılında öğrencilerimiz il çapında 'Dart' branşında ikincilik, 'Bocce' branşında kızlarda ikincilik, erkeklerde ise üçüncülük elde etmişler. Öğrencilerimizi aldıkları başarılı dereceler için tebrik ediyorum. Öğrencimize destek veren Okul Müdürümüze ve Beden Eğitimi Öğretmenimize teşekkür ediyorum " dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın öğrencilere hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Optisyen ve Gözlükçüler Günü kutlandı
Sistemi değiştireceğiz
Sistemi değiştireceğiz