Öğrenciler ödüllerini aldılar

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ortaokul ve lise düzeylerinde "Bilgi Günleri" yarışmalarında dereceye giren öğrencilere yönelik düzenlenen ödül töreni Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın katılımıyla yapıldı.

Öğrenciler ödüllerini aldılar
Öğrenciler ödüllerini aldılar Admin
Bu içerik 2319 kez okundu.

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda yapılan ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın yanı sıra, Şube Müdürleri Muammer Demircan, Adem Karakelle, dereceye giren okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Öğrencileri kutladı

Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin Yalçın;  "Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İl merkezi ve ilçelerimizi de kapsayan ortaokul ve lise düzeyinde "Bilgi Günleri" adı altında, öğrencilerimizin medeni cesaretlerini göstermeleri, var olan bilgilerini güncellemeleri ve yeni nesil sorulara alışmaları için yarışmalar düzenledi. Mart ayının ikinci haftası başlayan "Bilgi Günleri" yarışmalarımız, 18 Nisandaki final karşılaşmalarıyla sona erdi. Yarışmalar sonucunda ortaokul düzeyinde Sandıklı Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Dazkırı Çamlık Ortaokulu ikinci, İscehisar Mercan Ortaokulu üçüncü oldu. Lise düzeyinde ise Süleyman Demirel Fen Lisesi birinci, Dazkırı Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi ikinci, Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi üçüncü oldu. Dereceye giren tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi kutluyorum" dedi. Milli Eğitim Müdürü Yalçın dereceye giren öğrencilere hediye takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kitaplarını anlattılar
Kitaplarını anlattılar
Jandarmadan kaçamadılar
Jandarmadan kaçamadılar