Advert

MÜSİAD iftarda buluştu

Vali Mustafa Tutulmaz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şubesi tarafından düzenlenen iftar programında Afyonkarahisar’lı işadamlarıyla bir araya geldi.

MÜSİAD iftarda buluştu
MÜSİAD iftarda buluştu Admin
Bu içerik 585 kez okundu.

İftar Programına Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyon Kocatepe Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ve diğer protokol üyeleri ile Afyonkarahisar’lı işadamları katıldılar.

Üyelik şilti verildi

Açılış konuşmaları sırasında söz alan Vali Mustafa Tutulmaz; “Ramazan rahmet ve merhamet ayıdır. Bu güzel ay hepimizin içine bir ferahlık ve bir huzur dolduruyor. Bununda en güzel özelliği ise dayanışma duygusunu geliştirebilmek adına sofralarımızı paylaşmaktır. Böylesine güzel bir ayda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duymaktayım. İlimizde MÜSİAD’ın şubesi kurulmasından itibaren ilimizin problemlerini önemli ölçüde çözüm yolları üretildi. Bunlardan bir tanesi de geçtiğimiz aylarda ilimiz Termal Sağlık Turizm potansiyeliyle ilgili bir etkinlik gerçekleştirildi. Bunda emeği geçen MÜSİAD Genel Başkanına, Afyonkarahisar Şube Başkanımıza ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. Biz Türkiye olarak güzel bir Ramazan ayı geçiriyoruz. Ramazan’da sahurumuzun, iftarımızın ve ibadetlerimizin hazzını duyabiliyoruz” dedi. İftar programı konuşmaların akabinde Vali Mustafa Tutulmaz ve protokol üyeleri tarafından MÜSİAD’a yeni üye olan iş adamlarına üyelik şiltlerinin verilmesi ve anı fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon