Advert

PTT’den bayram kampanyası

Halkımızın beklentilerine büyük önem veren PTT Ramazan Bayramını karşılamaya sayılı günler kala bayrama özel bir kampanyaya daha imza attı.

PTT’den bayram kampanyası
PTT’den bayram kampanyası Admin
Bu içerik 223 kez okundu.

Yıl boyu özel gün ve haftalarda çeşitli kampanyalar düzenleyerek halkımızın yüzünü güldüren PTT, Ramazan Bayramı öncesinde sevdiklerine hediye veya tebrik kartı göndermek isteyenleri de unutmadı. PTT, Ramazan Bayramı öncesinde sevdiklerine hediye veya tebrik kartı göndermek isteyenler için kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde 28 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında gönderilecek kargolarda yüzde 30 oranında indirim yapılacak. Tebrik kartları ise ücretsiz olarak vatandaşlarımıza verilecek. PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Ramazan bayramı öncesinde sevdiklerine hediye veya tebrik kartı göndermek isteyen vatandaşlar için kampanya başlatıldığını, halka 28 Mayıs 2019 tarihinde başlayan bu kampanya kapsamında 14 Hazirana 2019 tarihine kadar gönderecekleri kargolarda yüzde 30 oranında indirim yapılacağını kaydeden Örsdemir, tebrik kartlarını ise ücretsiz verileceğini açıkladı.

Tebrik kartları ücretsiz

Başmüdür Örsdemir, “PTT özel gün ve haftalarda halkımızın beklentileri doğrultusunda kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmekte olup, 2019 yılı Ramazan Bayramı için kampanya düzenlenmiştir. Şirketimiz tarafından 2019 yılı Ramazan Bayramı kampanyası çerçevesinde özel tebrik kartları hazırlanmış olup söz konusu kampanya birbirinden güzel tebrik kartlarının ücretsiz dağıtımını kapsamaktadır. İlgi çekici tasarım ve görsellerle Ramazan Bayramının güzelliğini yansıtan Tebrik kartlarımız PTT işyerlerinden ücretsiz temin edinilebilecektir. Ayrıca,  28 Mayıs- 14 Haziran tarihleri arasında postaya verilen yurtiçi varışlı APS Kurye ve Posta Kargosu gönderilerine yüzde 30 indirim uygulanacak olup, bu vesile ile halkımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlarım”

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

                             

 

                                Mehmet ÖRSDEMİR

 

                        Afyonkarahisar PTT Başmüdürü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon