Çöl vatandaşla kucaklaşıyor

İlimiz Sandıklı İlçesinde Ramazan ayı iftar programları Ece Mahallesinde, yaklaşık 3 bin vatandaşın katılımıyla coşku içerisinde gerçekleştirildi.

Çöl vatandaşla kucaklaşıyor
Çöl vatandaşla kucaklaşıyor Admin
Bu içerik 507 kez okundu.

Ece Mahallesi iftarına İlçe Müftüsü Davut Çalışkan ve hocalar katılarak, iftardan önce Kanal 3 televizyonlarından Canlı olarak yayınlanan programa konuk oldular. İftar programından önce Ece Mahallesine gelen Başkan Mustafa Çöl, burada vatandaşlara hayırlı Ramazanlar dileklerinde bulundu. Başkan Çöl’e Ece Mahallesi Muhtarı Yüksel Aktürk, Belediye meclis üyeleri, birim amirleri ve AK Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik eşlik ettiler.

Aynı sofrada buluştular

Burada bir konuşma yapan Başkan Mustafa Çöl; “Bugün burayı dolduran Ece Mahallemizin güzide sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Bizler sizlerden aldığımız güçle yine size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olduğunun bilinciyle, şimdiden yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, daha nice Ramazan İftarlarında sizlerle aynı sofralarda buluşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon