Advert

İşe hücüm 66 kişilik işe 1109 başvuru

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi bünyesinde bulunan şirkette çalıştırılmak üzere alınacak olan 66 personel için 4 günde 1.109 kişi iş başvurusunda bulundu. Meslek ve ustalık niteliklerine göre 21 iş kolunda yapılan başvurularda sözlü sınavlar bugün başlıyor

İşe hücüm  66 kişilik işe 1109 başvuru
İşe hücüm  66 kişilik işe 1109 başvuru Admin
Bu içerik 802 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ihtiyacı olan mühendis, iş makineleri kullanabilen operatör, şoför, güvenlik, temizlik işçisi, beden işçisi, inşaat ustası, asfalt serici işlerinde çalıştırılmak üzere geçtiğimiz günlerde personel alımı ilanına çıkmış, 4 gün süren başvurulara çok sayıda talep gelmişti. Yapılan başvuruları değerlendiren komisyon pozisyonları uygun olanları belirleyerek sözlü sınava gireceklerin isim listesini kurumun internet sayfasında yayınladı.

 Şansları yüzde bir

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi tarafından yapılan duyuruya göre 5 kişinin alınacağı beden işçiliği için 492, 3 kişinin alınacağı temizlik işçiliği içinde 315 kişi başvuruda bulundu.  24 kişinin alınacağı kamyon şoförlüğü için 82, 3 kişinin alıncağı özel güvenlik için 99 kişi, 3 kişinin alınacağı otobüs şoförlüğü içinde 44 kişi başvurdu.  8 kişinin alınacağı beden ve temizlik işçiliğinde toplam 807 kişi başvuru yaparak rekor kırdılar. 

Tek başvuru oldu

Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin birer kişi alacağı Plant Başoperatörü, Finisher asfalt serici operatörlüğü, inşaat ustası ve kaynak usta yardımcılığı için hiçbir kimse başvuruda bulunmadı. Birer birkişinin alınacağı plant operatörlüğü, ağır şose ve hafif şose usta yardımcılıkları için birer kişi başvuruda bulunurken, birer kişinin alınacağı silindir operatörlüğü ve maden mühendisliği içinde ikişer kişi başvuruda bulundu.

ODAK ÖZEL HABER/AHMET SARLIK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon