Advert

Özkara “Elit takımlarımız iyi bir sezon geçirdi “

Afjet Afyonspor Altyapı Koordinatörü Kemal Özkara, mor beyazlı kulübün Elit Ligleri’ne ilk kez katılmasına rağmen başarılı bir sezon geçirdiğini söyledi.

Özkara “Elit takımlarımız iyi bir sezon geçirdi “
Özkara “Elit takımlarımız iyi bir sezon geçirdi “ Admin
Bu içerik 940 kez okundu.

Geçen sezon Spor Toto 1. Lig’e terfi ettikten sonra 6 kategoride Spor Toto Gelişim Ligleri’ne katılan Afjet Afyonspor, Elit U21 1. Ligi, Elit U19 Ligi B Grubu, Elit U17 Ligi B Grubu ile Elit U16, U15 ve U14 Ligleri B Grubu’nda mücadele verdi.

Altyapı takımlarının 2018-2019 sezonu performansını değerlendiren Altyapı Koordinatörü Kemal Özkara, “Afjet Afyonspor Kulübü olarak bu yıl Afyon tarihinde ilk defa katıldığımız Elit Akademi Ligi’nde son 3 takımların ligden düşmesi gereken U-17 Ligi’ndeki takımımız 41 puanla sezonu 13. sırada bitirmiştir. Elit U-19 Ligi’ndeki takımımız da 39 puanla ligi 13. sırada tamamlarken,  önümüzdeki sezonda Elit Akademi Ligi’nde mücadelesini sürdürmeye hak kazanmıştır. Bizlere destek olan başta yönetim kurulumuza ve hocalarımıza, tüm futbolcularımıza teşekkür ederiz” dedi.

“10 FUTBOLCUMUZ TAKİPTE ”

Afjet Afyonspor altyapısında forma giyen bazı oyuncuların yakından takip edildiklerini ve bu durumun da kendileri için sevindirici olduğunu vurgulayan Altyapı Koordinatörü Kemal Özkara, “Elit liglerindeki takımlarımızda forma giyen oyunculardan ikisinin Milli Takım’a davet edilmesi ve üç futbolcumuzun da Milli Takım havuzunda takip ediliyor olması bizleri gururlandırdı. Ayrıca altyapı takımlarımızdan 7 futbolcumuzu profesyonel takıma kazandırdık. Şu anda 10 futbolcumuz da yakından takip ediliyor. Afjet Afyonspor altyapısı olarak çalışmalarımızı bundan sonra da daha disiplinli bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon