Advert

Paşa’ya teşekkür ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ı makamında ziyaret ederek, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Paşa’ya teşekkür ziyareti
Paşa’ya teşekkür ziyareti Admin
Bu içerik 562 kez okundu.

Kabullerinden dolayı İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a teşekkür eden Başkan Kumartaşlı ziyaret sonunda yaptığı açıklamada; “ Biz Şehit Aileleri ve Gaziler olarak İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’dan ne zaman destek istesek hep yanımızda oldu. Zaman zaman bizleri arayıp, Şehit Aileleri ve Gazilerimiz hakkında bilgiler alıyor. Herhangi bir sorunumuz olup olmadığını sorup yakından ilgileniyor”

Her zaman yanımızda

Kumartaşlı, “Son olarak, Afyonkarahisar eski Belediye Başkanımız ve şu anki İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’ın destekleriyle Kıbrıs Gazilerimiz Kıbrıs’a gitmişlerdi. Orada Gazilerimizin konaklama ve gezileriyle ilgili tüm işlemleri organize edip destek veren İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdik.” dedi. Kumartaşlı; İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’ın her daim yanlarında olduğunu belirttiğini ve ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kendileri nezdinde tüm Şehit Aileleri ve Gazilere selam ve saygılarını ilettiğini söylediğini ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son güne kalmayın
Son güne kalmayın
Dünya rekoru için dalacak
Dünya rekoru için dalacak