“Masterler “liğ devam etsin”

Afyonkarahisar’da ilk kez düzenlenen Masterler Futbol Ligi’nin devam etmesini isteyen sporseverler, “Dostlukların pekiştiği ve spor camiasının bir araya geldiği bu organizasyon her yıl düzenlenmeli” diye konuştular.

“Masterler “liğ devam etsin”
“Masterler “liğ devam etsin” Admin
Bu içerik 741 kez okundu.

İlimizdeki Masterler futbol takımları arasında düzenlenen Futbol Ligi, geçtiğimiz hafta oynanan final maçı ile sona ermiş ve şampiyonluk kupasını Zafer Masterler takımı kazanmıştı. Turnuvaya katılan kulüplerin takımların futbolcuları, bu organizasyonun her yıl geleneksel hale getirilmesini istediler.

 

HER YIL DÜZENLENSİN

Geçmiş yıllarda profesyonel liglerde ve amatör liglerde top koşturan futbolcuların bu turnuva sayesinde bir araya gelerek hem hasret giderdiklerini hem de yeniden sahalara dönmenin heyecanını yaşadıklarını ifade eden sporseverler, “Afyonkarahisar’da ilk defa Masterler Futbol Ligi’nin düzenlenmesine öncülük yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu turnuvada mücadele eden bizler her ne kadar futbolu bıraksak da spordan kopmamız mümkün değil. Masterler Futbol Ligi’nin geleneksel hale getirilerek her yıl düzenlenmesinin yararlı olacağını düşünüyoruz” diye konuştular.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sizler gururumuzsunuz
Sizler gururumuzsunuz
Jandarmadan operasyon
Jandarmadan operasyon