Afyon’u dolanıyorum

Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Veysel Eroğlu Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Eroğlu, Zeybek’ten övgü dolu sözlerle bahsederken Zeybek ise, “Mazbatamızı aldığımızdan bu tarafa yaya gidip geliyorum. Yeri geliyor kendi özel aracımla çıkıp Afyon’un sokaklarını dolanıyorum”

Afyon’u dolanıyorum
Afyon’u dolanıyorum Admin
Bu içerik 1294 kez okundu.

Mehmet Zeybek’in bir ay gibi kısa bir zamanda Afyonkarahisarlılar’ın gönlünde taht kurduğunu ve bu durumu takdirle karşıladığını ifade eden AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu; “Başkanım çok çalışkan ve kendisini tebrik ve takdir etmek için gelmek istedim çünkü çok hızlı bir şekilde yolların asfalt işlerine başlamış. Türkiye’de görevine en hızlı başlayan Başkan unvanını aldı. Kendisini tebrik ediyorum. Yollardaki çalışmalarını takdirle takip ettim. Tebrik ediyoruz. Kendisi bazen sabahın köründe gelip belediyeyi tefriş ediyormuş, vatandaşlarla ve personeliyle çok uyumlu bir çalışma içerisine girmiş” dedi.

Kazı ruhsatı yok

“Mazbatamızı aldığımızdan bu tarafa yaya gidip geliyorum” diyen Başkan Zeybek, “Yeri geliyor kendi özel aracımla çıkıp Afyon’un sokaklarını dolanıyorum. Nerede bozuk yol varsa talimat veriyoruz. Bu konuda da halkımızdan olumlu tepkiler aldım. Kimseye kazı ruhsatı verilmeyeceği konusunda bir karar aldık. Gazlıgöl Caddesi’ne yaptığımız asfaltın hemen ardından Telekom’dan ‘Başkanım kazı yapacağız” dediler. Dedim ‘kazı ruhsatı vermem’  Bundan sonra yapılacak kazılar Belediye bünyemizde Yol ve Asfalt Şube Müdürlüğümüzde kurulacak bir ekip tarafından yapılacak.  Bağlantıyı Belediyemiz yapacak, harcını vatandaşımız belediyemize yatıracak. Müteahhit arkadaşlarımızla bizzat bu kararı paylaştım memnuniyetle karşıladılar”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı