Eksiklerimizi tamamlayacağız

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan haftalık basın toplantısında konuştu. İl Genelinde 2 ilçe 15 beldede seçimi kazandıklarını dile getiren Başkan Kocacan, “Bu seçimde gördüğümüz eksikleri tamamlayarak daha verimli çalışacağız”

Eksiklerimizi tamamlayacağız
Eksiklerimizi tamamlayacağız Admin
Bu içerik 607 kez okundu.

Haftalık basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Bilindiği üzere 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri yapılmış, bu seçimlere göre MHP olarak tüm seçim boyunca maddi manevi desteklerimiz sağlanmış ancak seçim sonucunda ise 2 ilçe 15 belde belediyesi olmak üzere toplamda 17 Belediye Başkanlığı makamına MHP'li arkadaşlarımız görevlerini yapmak üzerine yerlerini almışlardır. Bu seçimlerde gördüğümüz eksikleri tamamlayarak bundan sonra gelecek olan seçimlere daha verimli daha güzel hazırlanmak için şimdiden seçim başlıyor gibi çalışmalarımız devam edecektir. Seçim atmosferi boyunca İl Başkanı olarak ben ve dava arkadaşlarımı, adaylarımızı yalnız bırakmayan genel merkezimizde MYK üyesi aynı zamanda Milletvekilimiz olan Sayın Mehmet Taytak vekilime de sonsuz şükranlarımı sunuyor ve teşekkürlerimi bir borç biliyorum”

Aklıselim olalım

“Ülkemizin içinde bulunduğu durum bellidir” diyen Kocacan, “15 Temmuz'dan bu yana her türlü stratejik, ekonomik, fiziki ve sonunda siyası baskılara maruz bırakılması göz ardı edilemez. Tam tersi çok dikkate alınması gereken bir durumdur. Türkiye Cumhuriyeti'nde döviz başta olmak üzere dış ülkelerin ayar vermeye çalışmaları, bir taraftan sınır boylarında bataklığa çekmeye çalışmaları, uluslararası arenada itibarsızlaştırma operasyonları, parası ödenen şartname ve sözleşmesi yapılan güvenliğe dayalı silahların yada uçak, füze gibi savunma refleksimizin daraltılmaya çalışılması beka değil ise nedir? İşte her Türk insanı gözünü bir gün bile kırpmadan tüm gelişmeleri takip etmeli, üzerinde yaşadığı bu kutsal olan bedeli kan ve can ile ödenen vatan toprakları için aklıselim olmalı, doğru olanların yanında milli beka için bulunmalıdır”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı