Alt yapı geleceğimiz

AfjetAfyonspor kulüp başkanı Ali Şahin ve Altyapı sorumlusu Kemal Özkara 1967Afyonspor Futbol okulu ve kulübünü ziyaret etti.

Alt yapı geleceğimiz
Alt yapı geleceğimiz Admin
Bu içerik 760 kez okundu.

Bu sezon yükseldiği Spor Toto 1 liğden küme düşen Afjet Afyonspor’da yönetime birkaç ay önce gelen Ali Şahin Afjet Afyonspor’un ileriki yıllarda başarılı olması için işe alt yapıdan başladı. AfjetAfyonspor ile Türk futbolunun kurtuluşu için yapılanmanın alt yapıdan başlaması bilincinde olan Şahin il merkezinde sadece alt yapıda faaliyet gösteren 1967 Afyon Gençlik spor kulubünün hafta sonunda gerçekleştirdiği idmanını ziyaret ederek kulüp antrenörü Turan Saltık’tan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İDMANLARI KAÇIRMAYIN

Miniklerin idmanını Afjet afyonspor’un alt yapı sorumlusu Kemal Özkara ile birlikte izleyen başkan Şahin idman sonrasında geleceğin futbolcu adaylarına hitap etti.  Kendisininde uzun yıllar amatör ve profesyonel olarak futbol oynadığını belirten Başkan Şahin, “Bende sizin gibiydim. Toprak sahalarda idman yaptık. Bizim zamanımızda imkanlar daha azdı. Sizler çok şanslısınız. Futbolcu olmak için çok çalışın. Hocalarınızın sözünden çıkmayın. Soğukta,yağmurda, karlı havada da olsa İdmanları kaçırmayın. Gelecekte aranızdan başarı olanları kulübümüzün forması altında görmek isteriz.” Dedi.

ODAK HABER/AHMET SARLIK

RESİM ALTI

Başkan Şahin İdman sonrası  velilerle sohbet edip, futbol okulu öğrencilerinin  getirmiş oldukları forma ve futbol toplarını imzalayıp, bol bol fotoğraf çektirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasak ilgiyi arttırdı
Yasak ilgiyi arttırdı
Asfalt sezonu başladı
Asfalt sezonu başladı